به گزارش خبرنگار مهر، چهار بانوی پینگ پنگ باز کرمانشاهی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دوحه قطر به اردوی انتخابی تیم ملی پینگ پنگ دعوت شدند. ندا، سارا و زهرا شهسواری و غزل امیریان بانوان دعوت شده به اردوی انتخابی تیم ملی پینگ پنگ هستند که با قرارگیری در در رنکینگ ۳۲ نفر مجوز […]

به گزارش خبرنگار مهر، چهار بانوی پینگ پنگ باز کرمانشاهی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا دوحه قطر به اردوی انتخابی تیم ملی پینگ پنگ دعوت شدند.

ندا، سارا و زهرا شهسواری و غزل امیریان بانوان دعوت شده به اردوی انتخابی تیم ملی پینگ پنگ هستند که با قرارگیری در در رنکینگ ۳۲ نفر مجوز حضور در رقابت‌های انتخابی را کسب کرده‌اند.

ندا شهسواری در رتبه نخست و سارا شهسواری در رتبه هفتم، زهرا شهسواری در رتبه ۲۱ و غزل امیریان در رتبه ۳۱ رنکینگ قرار گرفته‌اند که باید در تاریخ ۲۸ الی ۳۱ اردیبهشت طی چهار مرحله در رقابت‌های انتخابی شرکت کنند و نفرات نخست هر مرحله پیراهن تیم ملی را بر تن خواهد کرد.

از پینگ پنگ بازان مرد کرمانشاهی در این دوره نماینده‌ای در رقابت‌های انتخابی تیم ملی حضور ندارد.

تیم ملی مردان و زنان پینگ پنگ ۱۰ الی ۱۸ شهریور ماه سال جاری به رقابت‌های قهرمانی آسیا در دوحه قطر اعزام خواهند شد.

گفتنی است، ندا شهسواری پس از ۲ دوره حضور در رقابت‌های المپیک لندن و ریودوژانیرو چندی پیش از کسب سهمیه المپیک توکیو در کشور ژاپن بازماند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
توصیه های پزشکی در حوادث چهارشنبه آخر سال