امشب یوونتوس و اینتر یکی از جذاب ترین دوئل های سالهای اخیرشان را خواهند داشت و روملو لوکاکو و لوتارو مارتینز در مقابل کریستیانو رونالدو و آلوارو موراتا قرار می گیرند. پس از شکست رم مقابل لاتزیو، بازی امشب را می توان جدال دو تیم برای قرار گرفتن در رتبه دوم جدول و تعقیب میلان […]

امشب یوونتوس و اینتر یکی از جذاب ترین دوئل های سالهای اخیرشان را خواهند داشت و روملو لوکاکو و لوتارو مارتینز در مقابل کریستیانو رونالدو و آلوارو موراتا قرار می گیرند.

پس از شکست رم مقابل لاتزیو، بازی امشب را می توان جدال دو تیم برای قرار گرفتن در رتبه دوم جدول و تعقیب میلان دانست.

آندره آ پیرلو برای اولین بار در مقابل تیم سابقش به عنوان مربی قرار می گیرد در حالی که کونته تلاش می کند تا طلسم ناکامی های اینتر مقابل یووه را بشکند. کونته هر سه بازی خود به عنوان مربی در مقابل یووه در سری آ را باخته است.

دی آمبروزیو تنها غایب اینتر است در حالی که ماتیاس وسینو و آندره آ پینامونتی نیز به علت مصدومیت طولانی مدت غایب هستند. لوکاکو و لوتارو مطابق انتظار در خط حمله قرار دارند در حالی که ویدال جلوتر از گالیاردینی در ترکیب قرار گرفته است.  

بروزوویچ و برالا خط هافبک را تکمیل می کنند و اشرف نیز از سرعتش نهایت استفاده را خواهد برد. دلیخت، الکس ساندرو و کوادرادو همچنان به علت ابتلا به کرونا رد ترکیب یووه حضور ندارند و دیبالا مصدوم است و بدین ترتیب موراتا زوج رونالدو خواهد بود.

فدریکو کیه زا از مصدومیت برگشته و آرون رمزی و فرابوتا نیز فرصت دوباره ای خواهند داشت. دو تیم پس از حضور  ۱۲۰ دقیقه ای در بازیهایشان در کوپا امشب مقابل هم قرار می گیرند.

ترکیب اینتر در بازی امشب بدین شرح است : هندانوویچ، اشکرینیار، دی فرای، باستونی، حکیمی، بارلا، بروزوویچ، ویدال، یانگ، لوکاکو و لوتارو مارتینز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
لیگ قهرمانان آسیا| شکست الریان مقابل الوحده

ترکیب یوونتوس نیز بدین ترتیب است : شزنی، دنیلو، بونوچی، کیه لینی، فرابوتا، کیه زا، ربیو، بنتانکور، رمزی، موراتا و رونالدو.