به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، شرفی سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه گفت : رویداد شتاب نخود در این دانشگاه به منظور گسترش ابعاد و اثربخشی در سه محور تولید، زنجیره تامین و صنایع تبدیلی برگزار خواهد شد. او گفت : رویداد شتاب نخود می‌تواند عامل توسعه صنعت کشاورزی استان باشد. […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، شرفی سرپرست دانشگاه علمی کاربردی استان کرمانشاه گفت : رویداد شتاب نخود در این دانشگاه به منظور گسترش ابعاد و اثربخشی در سه محور تولید، زنجیره تامین و صنایع تبدیلی برگزار خواهد شد.

او گفت : رویداد شتاب نخود می‌تواند عامل توسعه صنعت کشاورزی استان باشد.

آزادی رئیس پارک علم و فناوری ضمن اعلام تقبل بخشی از هزینه‌های رویداد توسط پارک علم و فناوری پیشنهاد کرد که از ظرفیت‌های اتاق بازرگانی و دانشگاه علوم پزشکی در گردآوری ایده‌ها استفاده شود.

او افزود: هدایت ایده پردازان به سمت‌وسوی مشکلات و معضلات فناورانه می‌تواند به دریافت ایده‌های غنی‌تر کمک کند.

مرادی رئیس شورای ملّی نخود ضمن تشکر از متصدیان برگزاری رویداد، آمادگی شورای ملّی نخود در حمایت از ایده‌ها و تأمین بخشی از هزینه‌های رویداد را اعلام کرد و پیشنهاد داد این رویداد در خردادماه سال ۱۴۰۰ همزمان با جشنواره نخود و در سطح ملّی برگزار شود.

مهرابی مدیر ترویج جهاد کشاورزی استان ضمن اعلام آمادگی این اداره کل در تامین بخشی از هزینه‌های رویداد شتاب نخود، گفت: در حل مشکلات حوزه نخود، محور‌های صنایع تبدیلی و زنجیره تأمین به نسبت محور تولید از اولویت بالاتری برخوردار هستند.

او خواستار تمدید زمان برگزاری رویداد شتاب نخود شد.

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اعلام رنگ‌بندی جدید کرونایی کرمانشاه/ ۸ شهرستان آبی، ۶شهرستان زرد