مدیر منطقه ششم عملیات آتش نشانی مشهد گفت: بر اثر بهسازی غیراصولی، ۲ ساختمان مسکونی در بولوار ثامن در منطقه سیدی این شهر بین ۴۰ تا ۸۰ درصد تخریب و خسارات مالی فراوان برجای ماند.  سرآتشیار” علی محمد کاظمی ” در این باره گفت: عصر امروز حادثه ریزش و تخریب ۲ منزل مسکونی به سامانه […]

مدیر منطقه ششم عملیات آتش نشانی مشهد گفت: بر اثر بهسازی غیراصولی، ۲ ساختمان مسکونی در بولوار ثامن در منطقه سیدی این شهر بین ۴۰ تا ۸۰ درصد تخریب و خسارات مالی فراوان برجای ماند.

 سرآتشیار” علی محمد کاظمی ” در این باره گفت: عصر امروز حادثه ریزش و تخریب ۲ منزل مسکونی به سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی مشهد اطلاع داده شد که به دنبال آن بلافاصله نجاتگران و آتش‌نشانان ایستگاه شماره ۹ به همراه تجهیزات مربوطه به محل حادثه واقع در خیابان شهید خاکستری اعزام شدند.

---------

ریزش ساختمان سه طبقه در مشهد

وی افزود: به محض حضور نیروهای امدادی در محل مشخص شد: حادثه در منزلی مسکونی به مساحت تقریبی ۲۰۰ مترمربع که مالک آن در حال بهسازی ساختمان اش بوده رخ داده و عدم رعایت اصول ایمنی در هنگام بهسازی منجر به فروکش و ریزش ساختمان سه طبقه مجاور این مکان و خسارت ۸۰ درصد به این آپارتمان و ۴۰ درصدی به واحد مسکونی خود شده بود!

------

-------

تخریب ساختمان های مشهد تلفات جانی نداشت

این مقام مسئول در آتش نشانی مشهد افزود: خوشبختانه هنگام حادثه کسی در این منازل نبود و خوشبختانه این حادثه تلفات جانی به همراه نداشت و امدادگران سپس با قطع جریان آب، برق و گاز و ایمن سازی محل حادثه و ضمن تحویل این مکان به نیروهای انتظامی و پلیس ساختمان به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه‌های خویش مراجعت کردند.

--

---

----

-----

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ارتش نماد اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران