ساعت ۱۶:۴۰ آخرین دوشنبه دی ماه ورزشگاه آزادی که همچنان خالی از تماشگر خواهد بود، میزبان دیدار تیم‌های پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان در هفته یازدهم لیگ بیستم خواهد بود. سرخپوشان لیگ برتر در حالی با قضاوت محمد‌حسین زاهدی‌فر به مصاف یکدیگر می‌روند که در هفته گذشته هر دوتیم در مقابل حریفان مدعی خود به […]

ساعت ۱۶:۴۰ آخرین دوشنبه دی ماه ورزشگاه آزادی که همچنان خالی از تماشگر خواهد بود، میزبان دیدار تیم‌های پرسپولیس تهران و فولاد خوزستان در هفته یازدهم لیگ بیستم خواهد بود.

سرخپوشان لیگ برتر در حالی با قضاوت محمد‌حسین زاهدی‌فر به مصاف یکدیگر می‌روند که در هفته گذشته هر دوتیم در مقابل حریفان مدعی خود به نتیجه تساوی دست پیدا کردند.

فولادی‌ها که دومین فصل پیاپی جواد‌نکونام را به عنوان سرمربی بروی نیمکت خود می‌بینند، با سه برد، شش تساوی و تنها یک شکست در رده هفتم جدول قرار گرفته‌اند.

فولادی‌ با تکیه بر خط هافبک خودش، کیفیت خوبی را از فوتبال ارائه می‌دهد و بدون شک از تیم‌های یکدست لیگ بیستم تا به اینجای کار هستند.

اما در آن سوی میدان قهرمان چهار دور پیاپی لیگ‌برتر قرار دارد که در چهار هفته گذشته در کسب پیروزی ناموفق بوده است.

سرخپوشان تهرانی با وجود ارائه بازی جذاب در دیدار هفته قبل مقابل استقلال، بازهم به تساوی دست پیدا کرد و حالا تساوی‌های متععد این تیم به بحرانی تبدیل شده است.

گل‌محمدی که در دوران بازیگری لباس فولاد را هم به تن کرده است، روز دوشنبه محکوم به پیروزی خواهد بود و عدم کسب سه امتیاز در این دیدار، تیمش را حسابی از کورس مدعیان دور خواهد کرد.

جدال خطوط میانی دو تیم در این دیدار بسیار جذاب خواهد بود و تفکرات نکونام و گل‌محمدی در هفته‌های گذشته، نوید یک دیدار جذاب و روبه‌جلو را به فوتبال دوستان خواهد داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هیات مدیره انجمن ورزشی نویسان کرمانشاه انتخاب شدند