فرهاد کاوه آهنگران در خصوص این حادثه، اظهار کرد: مرد جوان ۲۰ ساله‌ای با وضعیتی بسیار وخیم در ساعت ۱۹:۲۸ از خیابان عطار با آتش‌نشانی اصفهان تماس برقرار کرد اما توانایی بیان آدرس به طور کامل را نداشته و تنها توانسته نام خیابان عطار را بیاورد. به گزارش فرتاک نیوز،وی در تشریح جزئیات این حادثه […]

فرهاد کاوه آهنگران در خصوص این حادثه، اظهار کرد: مرد جوان ۲۰ ساله‌ای با وضعیتی بسیار وخیم در ساعت ۱۹:۲۸ از خیابان عطار با آتش‌نشانی اصفهان تماس برقرار کرد اما توانایی بیان آدرس به طور کامل را نداشته و تنها توانسته نام خیابان عطار را بیاورد.

به گزارش فرتاک نیوز،وی در تشریح جزئیات این حادثه افزود: مأموران آتش‌نشانی اصفهان از ایستگاه‌های شماره ۷ و ۲۴ بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند و با مهارتی خاص و با انجام اقدامات عملیاتی هوشمندانه و تلاش بسیار توانستند محل دقیق این منزل مسکونی را شناسایی کنند و این جوان را که در دقایق پایانی زندگی بود در لحظات آخر از مرگ حتمی نجات دهند.

سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تصریح کرد: به دلیل وجود انتشار گاز در منزل و امکان انفجار این عملیات از حساسیت بسیاری برخوردار بود و تهدید جانی بسیاری برای مأموران و ساکنان منطقه داشت به همین دلیل این عملیات با دقت بسیاری انجام شد و جوان مسموم شده در اثر انتشار گاز شهری به مأموران اورژانس تحویل داده شد.

وی اظهار کرد: مأموران آتش نشانی اقدام به تخلیه گاز از محل حادثه کردند، همچنین عوامل اداره گاز و مأموران انتظامی در محل حادثه حضور یافتند.

کاوه آهنگران در توصیه به شهروندان گفت: درزهای پنجره‌ها را به طور کامل نباید گرفت و برای منازل مسکونی هوارسان در نظر گرفته شود، همچنین به خروجی دودکش‌ها دقت لازم را داشته باشند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بیش از ۱۵۰۰ نفر از روستاییان کرمانشاه از آب شرب بهره‌مندشدند