فرهاد کاوه آهنگران در خصوص این حادثه، اظهار کرد: مرد جوان ۲۰ ساله‌ای با وضعیتی بسیار وخیم در ساعت ۱۹:۲۸ از خیابان عطار با آتش‌نشانی اصفهان تماس برقرار کرد اما توانایی بیان آدرس به طور کامل را نداشته و تنها توانسته نام خیابان عطار را بیاورد. به گزارش فرتاک نیوز،وی در تشریح جزئیات این حادثه […]

فرهاد کاوه آهنگران در خصوص این حادثه، اظهار کرد: مرد جوان ۲۰ ساله‌ای با وضعیتی بسیار وخیم در ساعت ۱۹:۲۸ از خیابان عطار با آتش‌نشانی اصفهان تماس برقرار کرد اما توانایی بیان آدرس به طور کامل را نداشته و تنها توانسته نام خیابان عطار را بیاورد.

به گزارش فرتاک نیوز،وی در تشریح جزئیات این حادثه افزود: مأموران آتش‌نشانی اصفهان از ایستگاه‌های شماره ۷ و ۲۴ بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند و با مهارتی خاص و با انجام اقدامات عملیاتی هوشمندانه و تلاش بسیار توانستند محل دقیق این منزل مسکونی را شناسایی کنند و این جوان را که در دقایق پایانی زندگی بود در لحظات آخر از مرگ حتمی نجات دهند.

سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان تصریح کرد: به دلیل وجود انتشار گاز در منزل و امکان انفجار این عملیات از حساسیت بسیاری برخوردار بود و تهدید جانی بسیاری برای مأموران و ساکنان منطقه داشت به همین دلیل این عملیات با دقت بسیاری انجام شد و جوان مسموم شده در اثر انتشار گاز شهری به مأموران اورژانس تحویل داده شد.

وی اظهار کرد: مأموران آتش نشانی اقدام به تخلیه گاز از محل حادثه کردند، همچنین عوامل اداره گاز و مأموران انتظامی در محل حادثه حضور یافتند.

کاوه آهنگران در توصیه به شهروندان گفت: درزهای پنجره‌ها را به طور کامل نباید گرفت و برای منازل مسکونی هوارسان در نظر گرفته شود، همچنین به خروجی دودکش‌ها دقت لازم را داشته باشند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آش و شیرینی‌های محلی، جلوه‌‌دهنده سفره‌های افطار درکرمانشاه+ تصاویر