به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ،ارویسی  با بیان اینکه  از این تعداد مرکز ۶ مرکز دولتی، ۴۱ مرکز خصوصی و ۱۴ مرکز هم تعاون روستایی اند افزود: بر اساس پیش  بینی‌های سازمان جهاد کشاورزی  امسال آماده خرید تضمینی بیش از  ۶۵۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان هستیم. مدیرکل غله و […]

۶۱ مرکز آماده خرید تضمینی گندم در کرمانشاه به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ،ارویسی  با بیان اینکه  از این تعداد مرکز ۶ مرکز دولتی، ۴۱ مرکز خصوصی و ۱۴ مرکز هم تعاون روستایی اند افزود: بر اساس پیش  بینی‌های سازمان جهاد کشاورزی  امسال آماده خرید تضمینی بیش از  ۶۵۰ هزار تن گندم مازاد بر نیاز کشاورزان هستیم.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: قیمت خرید  تضمینی گندم در مراکز زیر نظر شرکت غله ده هزار ریال بیشتر یعنی ۵۰ هزار ریال به ازای هرکیلوگرم خریداری می‌شود.
وی با اشاره به کاهش نزولات جوی در سال زراعی جاری خاطرنشان کرد :استان کرمانشاه به عنوان قطب تولید گندم در غرب کشور علاوه بر نیاز استان  بخشی از نیاز سایر نقاط کشور را هم تامین می‌کند.
ارویسی با اشاره به اینکه اجازه ورود دلالان را در زمینه خرید گندم نخواهیم داد از کشاورزان خواست گندم خود را به مراکز خرید تضمینی تحویل دهند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیش بینی برداشت بیش از ۷۰۰ هزار تن گندم از مزارع استانکرمانشاه