به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) و با کمک خیران، ۱۱۰ نانوایی در استان کرمانشاه به صورت رایگان اقدام به پخت نان برای توزیع در بین نیازمندان کردند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مجری طرح توزیع نان رایگان در استان کرمانشاه گفت: امسال سومین سالی است که در استان کرمانشاه با […]

به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) و با کمک خیران، ۱۱۰ نانوایی در استان کرمانشاه به صورت رایگان اقدام به پخت نان برای توزیع در بین نیازمندان کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مجری طرح توزیع نان رایگان در استان کرمانشاه گفت: امسال سومین سالی است که تنور ۱۱۰ نانوایی کرمانشاه برای نیازمندان گرم شددر استان کرمانشاه با اجاره نانوایی ها، نان رایگان برای توزیع در بین نیازمندان پخت می‌شود.

حجت الاسلام حسینی افزود: سال گذشته در استان کرمانشاه ۶۳ نانوایی اقدام به پخت رایگان نان کردند که این تعداد امسال به ۱۱۰ نانوایی افزایش پیدا کرده است.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر کمک خیران استان، بسیج سازندگی هم ۳۹۰ کیسه آرد رایگان در اختیار نانوایی‌ها قرار داده است تا به صورت رایگان اقدام به پخت نان برای نیازمندان کنند.

حجت الاسلام حسینی اظهار داشت: با اجرای این طرح، در هر شهرستان استان نیز ۴ نانوایی امروز به صورت رایگان اقدام به پخت نان کرده اند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آغاز برداشت محصول کلزا از مزارع سرپل ذهاب