مجید یزدان پناه پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد امتحانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ارزشیابی پایه‌های نهم و دوازدهم آموزشی از تاریخ ۲۷ اردیبهشت تا ۲۴ خرداد ماه سال جاری در استان برگزار خواهد شد. وی افزود: امتحانات پایه نهم به صورت هماهنگ […]

مجید یزدان پناه پیش از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: بر اساس مصوبه ستاد امتحانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ارزشیابی پایه‌های نهم و دوازدهم آموزشی از تاریخ ۲۷ اردیبهشت تا ۲۴ خرداد ماه سال جاری در استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: امتحانات پایه نهم به صورت هماهنگ استانی و پایه دوازدهم به صورت هماهنگ کشوری و با حضور دانش آموزان در حوزه‌های امتحانی آموزش و پرورش استان کرمانشاه و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه تصریح کرد: کلاس‌های درس مقاطع ابتدایی تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت در شبکه آموزش مجازی شاد ادامه داشته و ارزشیابی این دانش آموزان به صورت کیفی و عملکرد دانش آموزان در طول سال تحصیلی خواهد بود و معلمان تا ۱۰ خرداد ماه نتایج را به اطلاع دانش آموزان اطلاع رسانی می‌کنند.

یزدان پناه خاطر نشان کرد: امتحانات دانش آموزان ابتدایی، متوسطه اول و دوم به جز پایه نهم و دوازدهم به صورت غیرحضوری و از طریق شبکه شاد صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به نحوه ارزشیابی دانش آموزان فنی و حرفه‌ای و کار دانش در استان کرمانشاه بیان کرد: ارزشیابی دروس عمومی و شایستگی‌های فنی و حرفه‌ای و کار و دانش مانند گرافیک، نقشه کشی معماری، نقاشی و غیره که به صورت کارگاهی و عملی است به صورت حضوری و با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار می‌گردد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: ارزشیابی پیشرفت تحصیلی تربیتی دانش‌آموزان مدارس بزرگسالان، آموزش از راه دور، ایثارگران و داوطلبان آزاد، متقاضیان تغییر رشته، تعیین رشته، تعیین پایه، جهش تحصیلی، داوطلبان آزاد پایه نهم و ششم ابتدایی به صورت حضوری است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پرداخت ۳۴۰ میلیون تومان وام به فرهنگیان در سال جدید