رضا سلیم‌ساسانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان استانی از امروز تا چهارم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های استان واقع در پارک شاهد برپا شده است. وی عنوان کرد: ۵۵ مشارکت کننده از استان‌ کرمانشاه تولیدات و محصولات خود را در ایام برگزاری نمایشگاه در معرض دید […]

رضا سلیم‌ساسانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان استانی از امروز تا چهارم بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های استان واقع در پارک شاهد برپا شده است.

وی عنوان کرد: ۵۵ مشارکت کننده از استان‌ کرمانشاه تولیدات و محصولات خود را در ایام برگزاری نمایشگاه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.

سلیم‌ساسانی این نمایشگاه از ساعت ۱۵ تا ۲۰ آماده بازدید علاقه‌مندان است گفت: این نمایشگاه با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی برپا شده است.

وی افزود: هفتمین نمایشگاه مبلمان کرمانشاه با مشارکت تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان مبلمان استان و با نظارت و همکاری اتحادیه کابینت کاران و درودگران کرمانشاه برپا شده است.

سلیم‌ساسانی گفت: آشنایی مردم با آخرین محصولات و دستاوردهای این صنعت، ایجاد بستر مناسب به منظور ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، فراهم کردن فضاهای رقابتی برای افزایش تنوع انتخاب، دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز از جمله اهداف برگزاری این رویداد اقتصادی است.

انتهای پیام/۸۳۲/ش

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جدیدترین اخبار امیکرون در ایران | عادی انگاری عامل افزایشهزینه مدیریت همه‌گیری / سال جدید را با پیک تازه کرونا آغاز نکنیم+نقشه و نمودار