ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ظرف دو ماه آینده پنج پروژه ورزشی با اعتبار حدود ۳۰ میلیارد تومان در استان به بهره برداری می رسد. صابر رحیمی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تحولی که طی دو سه سال اخیر در زیرساخت های ورزشی استان اتفاق افتاده، اظهارکرد: […]

ایسنا/کرمانشاه به گفته مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه ظرف دو ماه آینده پنج پروژه ورزشی با اعتبار حدود ۳۰ میلیارد تومان در استان به بهره برداری می رسد.

صابر رحیمی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تحولی که طی دو سه سال اخیر در زیرساخت های ورزشی استان اتفاق افتاده، اظهارکرد: در این مدت توانستیم با احداث زیرساخت های جدید سرانه فضای ورزشی استان را به حد مطلوبی افزایش  دهیم و از سوی دیگر زمینه را برای پرورش قهرمانان در رشته های مختلف فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نیز تعداد قابل توجهی پروزه ورزشی در استان درحال اجرا است، افزود: ظرف دو ماه آینده و پیش از پایان دولت تدبیر و امید پنج پروژه ورزشی دیگر را به بهره برداری خواهیم رساند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه اعتبار صرف شده برای احداث این پروژه ها را حدود ۳۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: برخی از این پروژه برای اولین بار است که در استان اجرایی می شوند و به رشد و توسعه بیشتر ورزش استان کمک خواهند کرد.

وی احداث مجتمع ورزش های ساحلی واقع در دهکده المپیک را از جمله این پروژه ها برشمرد و گفت: باتوجه به مشکلاتی که طی سالهای گذشته رشته های ساحلی استان داشته‌اند، امیدواریم با افتتاح و بهره برداری از این پروژه مشکلات این رشته ها هم برطرف شود.

رحیمی افزود: دیواره صخره نوردی واقع در مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه که به عنوان یکی از استانداردترین دیواره های صخره نوردی کشور مطرح است نیز تا دو ماه آینده به بهره برداری خواهد رسید.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اولین "روستا بازار" استان کرمانشاه آغاز به کار کرد

وی یادآورشد: این پروژه تابستان سال ۱۳۹۸ کلنگ زنی شد که متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا و عدم تزریق به  موقع اعتبارات احداث آن با روند کُندی پیش رفت، اما اکنون اعتبار مورد نیاز را برای آن اختصاص داده ایم و با مسقف شدن آن پیش از پایان این دولت به بهره برداری می رسد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اعلام کرد: همچنین عملیات اجرایی احداث اولین زمین استاندارد مینی گلف استان نیز طی روزهای اخیر در مساحت پنج هزار متر مربع در مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد آغاز می شود که انتظار می رود ظرف دو ماه به پایان برسد.

وی به مشکلات زیرساختی رشته قایقرانی در کرمانشاه هم طی سالهای گذشته اشاره کرد و گفت: باتوجه به قهرمانان بزرگی که در این رشته داریم، برنامه ریزی های لازم را برای احداث یک پیست کانوپولو در مجموعه ورزشی ۱۵ خرداد انجام داده ایم و طی روزهای آینده هم کلنگ احداث این پروژه به زمین می خورد و ظرف دو ماه کار احداث آن به اتمام خواهد رسید.

رحیمی اعلام کرد: همچنین مجتمع ورزشی محله محروم آقاجان که سال گذشته عملیات احداث آن آغاز شد با پیشرفت فیزیکی بسیار خوبی ظرف دو ماه آینده به اتمام می رسد و شاهد افتتاح این پروژه نیز خواهیم بود.

انتهای پیام