ایسنا/کرمانشاه مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه از آغاز به کار هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در کرمانشاه خبر داد. بنفشه امامی‌نیا در گفت و گو با ایسنا، گفت: هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان استان از  امروز (۲۹ دی ماه)  تا چهارم بهمن به مدت شش روز در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه واقع در انتهای […]

ایسنا/کرمانشاه مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه از آغاز به کار هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان و لوستر در کرمانشاه خبر داد.

بنفشه امامی‌نیا در گفت و گو با ایسنا، گفت: هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان استان از  امروز (۲۹ دی ماه)  تا چهارم بهمن به مدت شش روز در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه واقع در انتهای پارک شاهد برپا است.

وی ساعت بازدید از نمایشگاه را نیز هر روز از ساعت ۱۵ تا ۲۰ اعلام کرد و ادامه داد: این نمایشگاه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شده است.

مدیر امور نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه با اشاره به حضور ۵۵ غرفه عرضه انواع مبلمان، لوستر و چراغ‌های تزیینی و صنایع چوبی در این نمایشگاه، عنوان کرد: این نمایشگاه با مشارکت تولیدکنندگان و عرضه‌ کنندگان مبلمان استان و با نظارت و همکاری اتحادیه کابینت کاران و درودگران کرمانشاه در فضای به وسعت دو هزار متر مربع برپا شده است.

وی با بیان اینکه امروزه با توجه به علاقه مردم به تغییر و تنوع در محیط زندگی و منزل، صنعت مبلمان رشد فزاینده‌ای داشته و نمایشگاه‌ها مکانی برای معرفی تازه‌های این صنعت است، خاطرنشان کرد: آشنایی مردم با آخرین محصولات و دستاوردهای این صنعت، ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، فراهم کردن فضاهای رقابتی برای افزایش تنوع انتخاب و دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۲ کرمانشاهی بر اثر کرونا جان باختند