شیخ دیاباته با حضور در ترکیب اصلی استقلال در بازی حساس امشب مقابل الشرطه عراق، زوج مهدی قایدی در خط حمله بود. او در نیمه او دو بار فرصت گلزنی از روی نقطه پنالتی را پیدا کرد که یکی از این ضربه ها به گل تبدیل و شد و دیگری را دروازه بان حریف مهار […]

 شیخ دیاباته با حضور در ترکیب اصلی استقلال در بازی حساس امشب مقابل الشرطه عراق، زوج مهدی قایدی در خط حمله بود. او در نیمه او دو بار فرصت گلزنی از روی نقطه پنالتی را پیدا کرد که یکی از این ضربه ها به گل تبدیل و شد و دیگری را دروازه بان حریف مهار کرد.

شیخ دیاباته بعد از اینکه نمایش قابل قبولی در نیمه دوم اول داشت، در شروع نیمه دوم جای خود را به ارسلان مطهری داد. فرهاد مجیدی با تعویض شیخ نشان داد که دوست ندارد در مورد او ریسک کرده و با استفاده طولانی مدت از این بازیکن، باعث تشدید مصدومیتش شود.

شیخ دیاباته در دقایق پایانی دیدار استقلال و الدحیل قطر دچار آسیب دیدگی شد و به همین خاطر شاهد غیبت او در ترکیب اصلی بازی قبل بودیم؛ شیخ در دقیقه ۶۹ آن دیدار به جای ارسلان مطهری در زمین بازی حضور یافت و در بازی امشب شاهد اتخاذ همین تصمیم به صورت معکوس از سوی مجیدی بودیم که دیاباته را در نیمه اول به میدان فرستاد و مطهری را در نیمه دوم به جای او.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سند مالکیت بیش از ۸۶۹ هزار هکتار از اراضی ملی کرمانشاه صادرشد