ایسنا/کرمانشاه معاون ورزش و جوانان استان کرمانشاه از استعفاء رئیس هیات تیراندازی استان خبرداد. جلال عزیزی در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به هفت سال ریاست رضا نظری در هیات تیراندازی کرمانشاه، اظهارکرد: سال ۱۳۹۳ بود که رضا نظری به عنوان رئیس هیات تیراندازی استان انتخاب شد که طی یک دوره چهارساله عملکرد نسبتا […]

ایسنا/کرمانشاه معاون ورزش و جوانان استان کرمانشاه از استعفاء رئیس هیات تیراندازی استان خبرداد.

جلال عزیزی در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به هفت سال ریاست رضا نظری در هیات تیراندازی کرمانشاه، اظهارکرد: سال ۱۳۹۳ بود که رضا نظری به عنوان رئیس هیات تیراندازی استان انتخاب شد که طی یک دوره چهارساله عملکرد نسبتا موفقی از خود برجای گذاشت.

وی تصریح کرد: رئیس هیات تیراندازی استان سال ۱۳۹۷ برای بار دوم از اعضای مجمع انتخاباتی ریاست هیات استان رای اعتماد گرفت تا برای مدت چهار سال دیگر سکان هدایت تیراندازی کرمانشاه را بدست بگیرد، اما از اوایل امسال محل کارش به خارج از کشور انتقال پیدا کرد.

معاون ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: با وجود اینکه در این مدت فعالیت های هیات را از دور رصد می کرد، اما به دلیل بُعد مسافت سرکشی چندانی از هیات نداشت، بنابراین در آخرین سفری که حدود یکی دو ماه پیش به کرمانشاه داشت، دراین رابطه گفت و گوهایی داشتیم.

وی افزود: در نهایت رئیس هیات تیراندازی کرمانشاه اخیرا استعفاء خود را از این سمت به ما اعلام کرد.

 عزیزی با قدردانی از تلاش ها و زحماتی نظری طی هفت سال ریاست هیات تیراندازی استان، گفت: طی این هفته سرپرست جدید هیات را انتخاب خواهیم کرد.

وی یاد آورشد: پس از انتصاب سرپرست، مقدمات لازم را برای برگزاری مجمع انتخابات هیات تا ظرف سه ماه آینده انجام خواهیم داد.  

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فتح الله و فرهاد رقابت سخت در حوز انتخابیه قصر شیرین و سرپل ذهاب و گیلانغرب