به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، غلامرضا عزیزی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان دالاهو، اظهار داشت: طبق آخرین رنگ‌بندی منتشر شده از سوی وزارت بهداشت، وضعیت شهرستان زرد است. وی افزود: طی یک ماه گذشته که موج چهارم کرونا را در سرتاسر کشور داشتیم، شهرستان دالاهو هم […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، غلامرضا عزیزی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان دالاهو، اظهار داشت: طبق آخرین رنگ‌بندی منتشر شده از سوی وزارت بهداشت، وضعیت شهرستان زرد است.

وی افزود: طی یک ماه گذشته که موج چهارم کرونا را در سرتاسر کشور داشتیم، شهرستان دالاهو هم بی‌نصیب از این وضعیت نبوده و موارد بستری، سرپایی و مرگ و میر افزایش یافت و وضعیت قرمز هم تجربه کردیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دالاهو شرایط رنگ‌بندی‌های کرونایی را بسیار ناپایدار دانست و گفت: این وضعیت‌ها به چگونگی رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی شهروندان برمی‌گردد.

وی در خصوص برنامه واکسیناسیون در شهرستان، تصریح کرد: واکسیناسیون کرونا همزمان با سرتاسر کشور از هفته گذشته در شهرستان با اولویت افراد بالای ۸۰ سال شروع شده که خوشبختانه با استقبال خوبی مواجه و فعلا هم ادامه دارد.

عزیزی اضافه کرد: ویروس کووید ۱۹ برای بقایی خود جهش‌های را انجام می‌دهد که سبب افزایش سرایت و کشندگی می‌شود، بنابراین پایبندی به دستورالعمل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک، عدم حضور در اجتماعات و پرهیر از سفرهای غیرضروری به شهروندان توصیه می‌شود.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بهره برداری از ۳۱ طرح در استان کرمانشاه