ناهید فضلی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری طلوع کرمانشاه اظهار کرد: اجرای طرح ملی پوشش سراسری نوآموزان و آموزش مجازی رایگان دوره‌ پیش‌دبستانی در استان تا ۱۵بهمن ماه ادامه دارد و تا کنون ۱۷هزار نوآموز در استان به این سامانه وارد شده اند که کمترین سهم ثبت نام مربوط به نوآموزان ساکن […]

تمدید مهلت ثبت‌نام رایگان و الزامی پیش دبستانی ها تا ۱۵بهمن / ورود ۱۷ هزار نوآموز پیش‌دبستانی به سامانه آموزش مجازی شاد در استان کرمانشاه

ناهید فضلی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری طلوع کرمانشاه اظهار کرد: اجرای طرح ملی پوشش سراسری نوآموزان و آموزش مجازی رایگان دوره‌ پیش‌دبستانی در استان تا ۱۵بهمن ماه ادامه دارد و تا کنون ۱۷هزار نوآموز در استان به این سامانه وارد شده اند که کمترین سهم ثبت نام مربوط به نوآموزان ساکن در شهر کرمانشاه است./معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در ادامه گفت: خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به لینک https://digiform.ir/kshpsr مراحل ثبت نام نوآموزان پیش‌دبستانی را انجام دهند و پس از احراز هویت و تکمیل فرآیند ثبت‌نام، از سوی مدارس با آنها تماس گرفته می شود./وی افزود: همچنین جهت رفاه والدینی که برای ثبت نام از طریق لینک دچار مشکل هستند امکان ثبت نام حضوری با مراجعه به معاونین و مسئولین در۳ ناحیه آموزش و پرورش در شهر کرمانشاه و ادارات آموزش پرورش در سایر شهرستان های استان فراهم شده است./وی گفت:نوآموزان ۵ تا ۶ ساله پس از ثبت‌نام، از طریق فضای مجازی به شبکه شاد متصل می‌شوند و دریافت کتاب و بسته های آموزشی نیز کاملا اختیاری است./وی خاطر نشان کرد: اولیایی که تا کنون موفق به ثبت نام نوآموزان خود در مراکز پیش دبستانی و سامانه شاد نشده‌اند، می بایست هرچه سریعتر برای ثبت نام مجازی فرزندان خود اقدام نمایند.

کرمانشاه_پایگاه خبری طلوع_معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه مهلت ثبت نام نوآموزان پیش دبستانی را تا پانزدهم بهمن ماه اعلام کرد.

ناهید فضلی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری طلوع کرمانشاه اظهار کرد: اجرای طرح ملی پوشش سراسری نوآموزان و آموزش مجازی رایگان دوره‌ پیش‌دبستانی در استان تا ۱۵بهمن ماه ادامه دارد و تا کنون ۱۷هزار نوآموز در استان به این سامانه وارد شده اند که کمترین سهم ثبت نام مربوط به نوآموزان ساکن در شهر کرمانشاه است.
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در ادامه گفت: خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به لینک https://digiform.ir/kshpsr مراحل ثبت نام نوآموزان پیش‌دبستانی را انجام دهند و پس از احراز هویت و تکمیل فرآیند ثبت‌نام، از سوی مدارس با آنها تماس گرفته می شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بازنگری طرح جامع کلانشهر کرمانشاه بعد از دو دهه اجراییمی‌شود

وی افزود: همچنین جهت رفاه والدینی که برای ثبت نام از طریق لینک دچار مشکل هستند امکان ثبت نام حضوری با مراجعه به معاونین و مسئولین در۳ ناحیه آموزش و پرورش در شهر کرمانشاه و ادارات آموزش پرورش در سایر شهرستان های استان فراهم شده است.
ناهید فضلی افزود :
اداره آموزش پرورش ناحیه یک کرمانشاه در میدان آزادی، ناحیه ۲ در خیابان بازرگانی و اداره آموزش پرورش ناحیه ۳ در میدان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واقع شده اند.

وی گفت:نوآموزان ۵ تا ۶ ساله پس از ثبت‌نام، از طریق فضای مجازی به شبکه شاد متصل می‌شوند و دریافت کتاب و بسته های آموزشی نیز کاملا اختیاری است.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان با بیان اینکه نوآموزان پیش دبستانی که قبلا در مدارس و سامانه سناد ثبت‌نام شده‌اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند.
وی با تاکید بر اینکه لازمه ثبت نام کلاس اولی ها ارائه گواهی نامه پیش دبستانی است گفت: نوآموزان متولد ( نیمه دوم سال ۹۳ و نیمه اول سال ۹۴) می بایست از نظر روحی و جسمی برای سنجش ورود به مدرسه آمادگی پیدا کنند.
وی همچنین به لزوم همکاری شبکه های بهداشت در خصوص ارائه اطلاعات کودکان ۵تا ۶ساله به آموزش و پرورش تاکید کرد و افزود:امسال ثبت نام کلاس اولی ها زودتر انجام می شود در صورت عدم ارائه گواهینامه پیش دبستانی والدین برای ثبت نام فرزند کلاس اولی خود دچار مشکل خواهند شد.

وی خاطر نشان کرد: اولیایی که تا کنون موفق به ثبت نام نوآموزان خود در مراکز پیش دبستانی و سامانه شاد نشده‌اند، می بایست هرچه سریعتر برای ثبت نام مجازی فرزندان خود اقدام نمایند.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان گفت:سه ناحیه و ۴۰پایگاه مجازی در شهر کرمانشاه و ۸۰پایگاه در کل استان آماده ارائه خدمات آموزشی به نوآموزان هستند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حذفیات منابع طرح سوال کنکور سال ۱۴۰۱ اعلام شد

فضلی همچنین یادآور شد:
هر منطقه و ناحیه در استان کانال شاد مختص به خود را دارد که این کانال ها توسط ۷ کانال شاد کشوری حمایت می شوند. کانال “شاد آوا” متعلق به استان کرمانشاه است که کل کشور را در زمینه شعر، سرود و قصه پشتیبانی می کند.
وی در پایان گفت: نوآموزان در سامانه شاد با ۶مهارت اصلی و همه جانبه آشنا می شوند. در سامانه شاد بستر برای ورود نوآموزان به مدرسه و کلاس اول، تقویت و رشد همه جانبه مهارت های جسمانی، اجتماعی، ذهنی و عاطفی فراهم است.
پریا امیری پریان