ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از کاهش ۲۵ درصدی مصرف بنزین در ۹ ماهه امسال در کرمانشاه نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد. فریدون یاسمی اظهار کرد: در ۹ ماهه امسال در مجموع ۸۴۰ میلیون لیتر بنزین، نفت سفید  و نفت‌گاز(گازوییل) در منطقه کرمانشاه توزیع و مصرف شده است. […]

ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از کاهش ۲۵ درصدی مصرف بنزین در ۹ ماهه امسال در کرمانشاه نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

فریدون یاسمی اظهار کرد: در ۹ ماهه امسال در مجموع ۸۴۰ میلیون لیتر بنزین، نفت سفید  و نفت‌گاز(گازوییل) در منطقه کرمانشاه توزیع و مصرف شده است.

وی با بیان اینکه در این مدت در مصرف انواع فرآورده‌های نفتی در کرمانشاه کاهش داشتیم، افزود: بیشترین کاهش مصرف مربوط به نفت سفید با ۳۹ درصد کاهش نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده است.

یاسمی خاطرنشان کرد: در این مدت  بعد از نفت سفید، بیشترین کاهش مصرف را در بنزین داشتیم  که با مدیریت صحیح شهروندان ۲۵ درصد کاهش را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه، همچنین از کاهش مصرف هفت درصدی نفت گاز نیز در ۹ ماهه امسال خبر داد.

وی این کاهش مصرف سوخت را نتیجه صرفه‌جویی و همکاری مشترکین دانست و خاطرنشان کرد: همچنان به صرفه‌جویی جدی مشترکین در مصرف انواع فرآورده‌های نفتی نیاز داریم.

یاسمی در خصوص تداوم سوخت رسانی در ماه‌های باقی مانده از فصل سرما نیز اظهار کرد: سوخت رسانی به همه مناطق استان حتی مناطق سخت گذر همچنان بدون وقفه در حال انجام است.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۱۷۶ روستای سنقرو کلیایی واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراهستند