به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه، عصر امروز (یازدهم اردیبهشت) در آیین نمادین سپاس معلم با تبریک روز معلم، گفت : مدیون معلمینی هستیم که در روزگار کرونا پای کار بوده و اجازه ندادند وقفه‌ای در امر تعلیم و تربیت بوجود آید. […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، حسین خوش اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه، عصر امروز (یازدهم اردیبهشت) در آیین نمادین سپاس معلم با تبریک روز معلم، گفت : مدیون معلمینی هستیم که در روزگار کرونا پای کار بوده و اجازه ندادند وقفه‌ای در امر تعلیم و تربیت بوجود آید.

مجید یزدان پناه مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با بیان اینکه سخت‌ترین دوران کاری معلم‌ها در دوران کرونا بوده، گفت : معلم‌ها نگذاشتند چراغ تعلیم و تربیت خاموش شود.

یزدان پناه ادامه داد: معلم‌ها در کرونا عاشقانه و دلسوزانه پای کار بودند و در دوران کرونا حتی بیش از زمان‌های عادی درگیر امر تعلیم و تربیت شده اند و از این حیث شایسته تکریم هستند.

فردین یاوری معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه به روال انتخاب معلم‌های نمونه پرداخت و گفت: ۱۰ هزار نفر در فرآیند انتخاب معلم نمونه در استان شرکت کرده بودند که پس از ارزیابی‌های صورت گرفته ۷۵۰ نفر در مرحله مدرسه‌ای مورد ارزیابی قرار گرفتند که در نهایت ۷۲ نفر به عنوان معلم نمونه استانی و ۹ نفر به عنوان معلم نمونه کشوری انتخاب شدند.

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حریق در منابع طبیعی کرمانشاه 33 درصد کاهش یافت