به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز فرمانده جدید سپاه شهرستان هرسین در مراسمی با حضور فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و جمعی از مسئولان شهرستان معرفی شد. سردار بهمن ریحانی، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، در این مراسم با اشاره به شهادت سردار سلیمانی اظهار کرد: تصور دشمن از […]

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز فرمانده جدید سپاه شهرستان هرسین در مراسمی با حضور فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه و جمعی از مسئولان شهرستان معرفی شد.

سردار بهمن ریحانی، فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، در این مراسم با اشاره به شهادت سردار سلیمانی اظهار کرد: تصور دشمن از ترور سردار سلیمانی تضعیف جبهه مقاومت بود، اما راه سردار دل‌ها برای آزادی خواهان جهان به یک الگو تبدیل شده و جبهه مقاومت قدرتمندتر از همیشه راهش را با اقتدار ادامه می‌دهد.

وی با اشاره به مدیریت موفقیت‌آمیز کشور در کنترل ویروس کرونا و کشف واکسن آن برخلاف باور کشورهای غربی افزود: ایران اسلامی با خودباوری و نگاه به درون، بر قله‌های افتخار ایستاده و برای تداوم این مسیر باید نگاه مدیران جهادی و اعتقادی باشد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه تصریح کرد: مردم پشتوانه اصلی نظام بوده و هیچ عبادتی بالاتر از انجام کار مردم نیست، باید تکریم مردم در اولویت کارها باشد.

گفتنی است، در این مراسم از زحمات صمد محمدی فرمانده پیشین سپاه شهرستان هرسین تقدیر و نجفعلی کرمی به عنوان فرمانده جدید سپاه این شهرستان معرفی شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
لزوم رفع اختلافات برای نصب دستگاه سی آرم در کنگاور