آینده کریستیانو رونالدو در هاله ای از ابهام قرار دارد. امروز نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد باشگاه رئال مادرید پیشنهاد ژرژ مندس، مدیر برنامه مشهور پرتغالی در مورد جذب دوباره کریستیانو رونالدو از یوونتوس را رد کرده است. به نظر می رسد رونالدو به دنبال راهی برای خروج از تورین است، اما پیشنهادات تا […]

آینده کریستیانو رونالدو در هاله ای از ابهام قرار دارد. امروز نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد باشگاه رئال مادرید پیشنهاد ژرژ مندس، مدیر برنامه مشهور پرتغالی در مورد جذب دوباره کریستیانو رونالدو از یوونتوس را رد کرده است. به نظر می رسد رونالدو به دنبال راهی برای خروج از تورین است، اما پیشنهادات تا امروز باب میل این بازیکن نبوده و او هنوز برای فصل آینده به صورت قطعی تصمیم نگرفته است.

به نظر می رسد ژرژ مندس در اولین اقدام مذاکرات با مدیران رئال مادرید در مورد احتمال بازگشت موکل مشهور خود به اسپانیا داشته، اما آنها از همان ابتدا این انتقال را غیرممکن دانسته و پاسخ منفی داده اند. دستمزد بالای رونالدو و مشکلات مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا از دلایل اصلی عدم تمایل رئال مادرید به جذب دوباره کریستیانو رونالدو بوده است.

البته این ستاره پرتغالی هنوز رابطه خوبی با فلورنتینو پرز دارد، اما رئیس رئال مادرید چندی قبل اعلام کرد شایعه بازگشت رونالدو کار نزدیکان این بازیکن بوده است. منچستر یونایتد، یکی دیگر از باشگاه های سابق رونالدو در تابستان امسال به عنوان گزینه احتمالی این بازیکن مطرح شده است. ژرژ مندس رابطه خوبی با هیئت مدیره این باشگاه دارد و بازگشت رونالدو به اولدترافورد غیرممکن نیست. همچنین پاری سن ژرمن مقصد دیگر احتمالی رونالدو است. رونالدو خواهان ادامه بازی در بالاترین سطح و رقابت برای قهرمانی در لیگ قهرمانان است و پاری سن ژرمن نیز اهدافی مشابه در سر دارد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
PSG با درخشش ام باپه در صدر ایستاد