شهریار قاسمی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: هم اکنون قیمت مصوب مرغ گرم ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان بوده که در برخی از واحدهای صنفی استان کرمانشاه کمتر از نرخ مصوب به فروش می‌رسد. وی افزود: با توجه به قیمت تنظیم شده‌ی مرغ گرم در بازار، نیازی به توزیع مرغ منجمد […]

شهریار قاسمی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: هم اکنون قیمت مصوب مرغ گرم ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان بوده که در برخی از واحدهای صنفی استان کرمانشاه کمتر از نرخ مصوب به فروش می‌رسد.

وی افزود: با توجه به قیمت تنظیم شده‌ی مرغ گرم در بازار، نیازی به توزیع مرغ منجمد از طریق اداره کل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه نیست.

سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام استان کرمانشاه با اشاره به احتمال کاهش قیمت مرغ گرم در بازار گفت: در صورت پایین آمدن قیمت مرغ گرم به منظور جلوگیری از متضرر شدن مرغداران، پشتیبانی امور دام استان آماده خریداری مرغ به صورت منجمد است.

وی ادامه داد: هم اکنون ذخایر مرغ منجمد در سردخانه‌ها مناسب بوده که در صورت افزایش قیمت، این مرغ‌ها روانه‌ی بازار می‌شوند.

قاسمی با بیان اینکه هم اکنون گوشت قرمز منجمد در بازار توزیع نمی‌شود، تصریح کرد: این اقدام به منظور جلوگیری از ضرر و زیان مالی صنعت دام استان کرمانشاه اتخاذ شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مجتمع ورزش‌های ساحلی در کرمانشاه ساخته می‌شود