علیرضا شایق صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: اولین همایش مقاله کوتاه جهت بررسی ابعاد اسلام هراسی و توهین به مقدسات اسلامی در عصر حاضر و تبیین راهکارهای مقابله با آن در کرمانشاه برگزار می‌شود. وی با اشاره به برگزاری اولین همایش مقاله کوتاه در ۱۲ محور، افزود: راهکارهای مقابله با اسلام […]

علیرضا شایق صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: اولین همایش مقاله کوتاه جهت بررسی ابعاد اسلام هراسی و توهین به مقدسات اسلامی در عصر حاضر و تبیین راهکارهای مقابله با آن در کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری اولین همایش مقاله کوتاه در ۱۲ محور، افزود: راهکارهای مقابله با اسلام ستیزان و هتاکان در قرآن و سیره معصومین (ع)، بررسی دیدگاه امامین انقلاب اسلامی درباره اسلام هراسی و اهانت به مقدسات اسلامی، جایگاه و نقش روحانیت و مبلغان مذهبی در تبیین صحیح دین مبین اسلام و زدودن اسلام هراسی از موضوعات این فراخوان است.

مسئول کانون خدمت علمی رضوی کرمانشاه، تصریح کرد: این همایش به مناسبت دهه فجر برگزار و علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا ۱۲ بهمن ماه به آدرس الکترونیکی Conf.qurani.kermanshah@gmail.com ارسال کنند.

شایق بیان کرد: متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۸۳۳۸۳۶۰۲۵۵( داخلی ۱۱۶،۱۰۸،۱۲۰) تماس و یا سایت دانشگاه علوم قرآنی به نشانی https: / /kermanshah.quran.ac.ir مراجعه کنند.

گفتنی است، این همایش توسط دانشگاه علوم قرآنی کرمانشاه با همکاری مجموعه‌ای از نهادها و خبرگزاری مهر استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بازدید معاون سیاسی استاندار کرمانشاه از پارک بانوانکرمانشاه