سوانح درون شهری؛ رئیس پلیس راهور استان: در ۹ ماهه سپری شده از سال جاری ۷۵ نفر در استان کرمانشاه به علت سوانح رانندگی درون شهری جان باخته اند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۱ درصد کاهش داشته است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ فضل الله شیری […]

سوانح درون شهری؛

رئیس پلیس راهور استان: در ۹ ماهه سپری شده از سال جاری ۷۵ نفر در استان کرمانشاه به علت سوانح رانندگی درون شهری جان باخته اند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۱ درصد کاهش داشته است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: همچنین در این مدت یک هزار و ۹۳ نفر از کاهش ۳۱ درصدی جان باختگان سوانح رانندگی در کرمانشاهشهروندان در تصادفات رانندگی درون شهری مجروح شده اند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد کاهش داشته است.

وی خاطرنشان کرد: میزان تصادفات خسارتی در استان از ابتدای سال جاری تا پایان آذر ماه نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵۴ درصد کاهش یافته است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان با بیان اینکه ۵۹ درصد افراد جانباخته در حوادث رانندگی درون شهری را عابران پیاده تشکیل می‌دهند، گفت: در این خصوص وضعیت مناسبی نداریم و آمار جان باختگان کرمانشاه ۱۵ درصد از میانگین کشوری بیشتر است.

سرهنگ شیری با اشاره به اینکه ۷۷ درصد افراد جان باخته در تصادفات درون شهری آقایان و ۲۳ درصد نیز بانوان هستند، افزود: همچنین بیشترین تصادفات فوتی درون شهری با ۴۴ درصد بین ساعت ۱۸ تا ۲۴ رخ داده است.

وی شهرستان‌های کرمانشاه، هرسین، سرپل ذهاب، دالاهو، جوانرود و ثلاث باباجانی را به عنوان موفق‌ترین شهرستان‌های استان در زمینه کاهش تصادفات اعلام کرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قرنطینه؛چالشی جدید برای قرمزها