به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، کرم محمدی امروز در جمع اصحاب رسانه با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری و شب‌های قدر، اظهار داشت: نیروی انسانی هر جامعه به‌عنوان سرمایه گرانقدر و موتور محرکه توسعه و پیشرفت محسوب می‌شود. وی ادامه داد: معلمان شریف کشور عهده‌دار تربیت نیروی انسانی لایق، خلاق، دلسوز، متدین […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، کرم محمدی امروز در جمع اصحاب رسانه با گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مطهری و شب‌های قدر، اظهار داشت: نیروی انسانی هر جامعه به‌عنوان سرمایه گرانقدر و موتور محرکه توسعه و پیشرفت محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: معلمان شریف کشور عهده‌دار تربیت نیروی انسانی لایق، خلاق، دلسوز، متدین و وطن‌دوست؛ این سرمایه‌های بزرگ هستند و از این‌رو پیشرفت امروز و فردای کشور مرهون و مدیون آن‌هاست.

فرماندار دالاهو تصریح کرد: شیوع بیماری کرونا ناملایمات و خسارات فراوانی در پی داشت، اما جامعه بزرگ فرهنگیان کشور در اوج این بحران ظرفیت بالا و والای خود را در تربیت نسل آینده‌ساز کشور به زیبایی به نمایش گذاشت.

وی خاطرنشان کرد: معلمین همواره در همه عرصه‌های پیشرو بوده و دلسوزی آنان برای انقلاب و کشور برکسی پوشیده نیست.از این رو برای انتخابات پیش‌رو مانند گذشته می‌توانند نقشی برجسته ایفا کنند.

محمدی گفت: حضور آحاد مردم در پای صندوق‌های عرصه تعیین سرنوشت، در اقتدار و امنیت ملی در صحنه جهانی بوده و بطور حتم در گشایش اقتصادی و کاهش آلام مردم تاثیر مستقیم خواهد داشت.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آمار حیرت انگیز مهدی طارمی در آستانه بازی با یوونتوس ؛ لژیونر پرسپولیسی بالاتر از زوج رونالدو