هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی عصر امروز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد آغاز به کار کرد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه با بیان اینکه ۵۵ تولیدکننده استان محصولات خود را در این نمایشگاه عرضه کرده […]

هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی عصر امروز در محل دائمی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه واقع در پارک شاهد آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین المللی کرمانشاه با بیان اینکه ۵۵ تولیدکننده استان برپایی هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان در کرمانشاهمحصولات خود را در این نمایشگاه عرضه کرده اند، گفت: هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان با نظارت و همکاری اتحادیه کابینت سازان و درودگران کرمانشاهی برپا شده است.

حامد وفاپور آشنایی با محصولات و دستاورد‌های این صنعت، فراهم سازی بستر مناسب برای ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف کننده، ایجاد فضای رقابتی برای افزایش تنوع در انتخاب و دسترسی مناسب به کالا‌های مورد نیاز را از اهداف برگزاری این نمایشگاه اعلام کرد.

هفتمین نمایشگاه تخصصی مبلمان کرمانشاه از امروز تا ۴ بهمن ماه (به مدت ۶ روز) از ساعت ۱۵ تا ۲۰ پذیرای بازدیدکنندگان است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پرونده‌های تجاوز در ایران چگونه بررسی می‌شوند؟