در مراسمی با حضور فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان و مسئولان شهرستان هرسین سرهنگ نجفعلی کرمی بعنوان فرمانده جدید سپاه این شهرستان معرفی شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان در این مراسم با بیان اینکه امروز در شرایط حساسی قرار داریم، […]

در مراسمی با حضور فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان و مسئولان شهرستان هرسین سرهنگ نجفعلی کرمی بعنوان فرمانده جدید سپاه این شهرستان معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان در این مراسم با بیان فرمانده سپاه هرسین معرفی شداینکه امروز در شرایط حساسی قرار داریم، گفت: دشمن تصور می کرد که با ترور سردار سلیمانی جبهه مقاومت ضعیف و از دور خارج میشود، ولی آن‌ها اشتباه فکر کردند چرا که از تاثیرات شهادت سردار دل‌ها این بود که راه، مرام و عملکرد آن بزرگوار برای آزادی خواهان جهان به یک الگو تبدیل شده و جبهه مقاومت قدرتمند‌تر از همیشه راهش را با اقتدار ادامه می‌دهد.

وی در خصوص مدیریت کرونا عملکرد کشور را موفقیت آمیز ارزیابی کرد و افزود: هیچ کشوری باور نمی‌کرد که ایران واکسن کرونا بسازد.

سردار ریحانی اظهار داشت: امروز ایران اسلامی با خودباوری و نگاه به درون بر قله‌های افتخار ایستاده و برای تداوم این مسیر باید نگاه مدیران جهادی و اعتقادی باشد.

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان با بیان اینکه مردم پشتوانه اصلی نظام هستند، گفت: هیچ عبادتی بالاتر از راه انداختن کار مردم نیست و باید تکریم مردم در اولویت کار‌ها باشد.

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ صمد محمدی فرمانده پیشین سپاه هرسین تقدیر و سرهنگ نجفعلی کرمی بعنوان فرمانده جدید سپاه این شهرستان معرفی شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اجرای طرح تشدید نظارت بر فرآورده‌های خام دامی درکرمانشاه