رقابت‌های لیگ دسته یک؛ تیم بدمینتون کرمانشاه در رقابت‌های لیگ دسته یک، ۲ بهمن ماه در خانه به مصاف رقیبان خود می‌رود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس هیات بدمینتون استان با بیان اینکه رقابت‌های لیگ دسته یک بدمینتون با حضور ۱۲ تیم از سراسر کشور در ۴ گروه برگزار می‌شود، گفت: […]

رقابت‌های لیگ دسته یک؛

تیم بدمینتون کرمانشاه در رقابت‌های لیگ دسته یک، ۲ بهمن ماه در خانه به مصاف رقیبان خود می‌رود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس هیات بدمینتون استان با بیان اینکه رقابت‌های لیگ دسته یک بدمینتون با تیم بدمینتون کرمانشاه به مصاف رقیبان خود می‌رودحضور ۱۲ تیم از سراسر کشور در ۴ گروه برگزار می‌شود، گفت: در گروه «الف» تیم‌های کرمانشاه، تبریز و کردستان در دور رفت دوم بهمن ماه در سالن شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه با یکدیگر رقابت می‌کنند و دور برگشت این گروه نیز ۹ بهمن ماه به میزبانی تبریز خواهد بود.

آرش بیدل افزود: در گروه «ب» خراسان رضوی، نیشابور و کرمان با یکدیگر رقابت می‌کنند، در گروه «ج» نماینده قم، دو نماینده از استان البرز و تیم البرز شرقی شاهرود به مصاف هم می‌روند و در گروه «د» نیز نماینده سمنان و نماینده مازندران با یکدیگر دیدار می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: پس از انجام مسابقات مرحله اول، تیم‌های اول هر گروه با یکدیگر رقابت می‌کنند که میزبان این دوره با قرعه کشی مشخص خواهد شد و پیش بینی می‌شود این رقابت‌ها تا ۲۰ بهمن ماه ادامه داشته باشد.

رییس هیأت بدمینتون استان با اشاره به آمادگی خوب تیم بدمینتون کرمانشاه گفت: ورزشکاران تمرینات خود را با قدرت ادامه می‌دهند و تیم بد مینتون کرمانشاه جز ۴ تیم برتر در رقابت‌های کشوری است.

بیدل خاطرنشان کرد: این رقابت‌ها با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
7 تیم کرمانشاه حریفان خود را در لیگ‌های کاراتهشناختند