مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه: همه‌ی بهره برداران آسانسور‌ها ملزم به دریافت تاییدیه‌ ایمنی آسانسور هستند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، نیازی با بیان این مطلب گفت: در صورت نداشتن تاییدیه ایمنی، بهره برداران مسئول پاسخگویی به هر گونه حادثه‌ای هستند و شرکت‌های بیمه هم در مقابل حوادث منجر به جرح در آسانسور‌هایی […]

مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه: همه‌ی بهره برداران آسانسور‌ها ملزم به دریافت تاییدیه‌ ایمنی آسانسور هستند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، نیازی با بیان این مطلب گفت: در صورت نداشتن تاییدیه ایمنی، بهره برداران مسئول دریافت تاییدیه‌ ایمنی آسانسور الزامی استپاسخگویی به هر گونه حادثه‌ای هستند و شرکت‌های بیمه هم در مقابل حوادث منجر به جرح در آسانسور‌هایی که تاییدیه ایمنی ندارند، هیچگونه مسئولیتی نخواهند داشت.

وی افزود: مالکان ساختمان‌ها موظف هستند برای دریافت تاییدیه ایمنی استاندارد با شرکت‌های مجاز نصاب آسانسور که مسئولیت ثبت آسانسور در سامانه‌ی استاندارد سازی را هم برعهده دارند، قرارداد منعقد کنند که پس از تایید بازرسان استاندارد شرکت‌های بازرسی تاییدیه ایمنی را صادر خواهند کرد.

مدیرکل استاندارد استان سرویس و بررسی آسانسور‌ها را بصورت ماهانه ضروری دانست و اظهار داشت: در صورت توجه به این نکات تاییدیه صادره دارای اعتبار است.

نیازی خاطرنشان کرد: فرآیند صدور تاییدیه ایمنی استاندارد بصورت الکترونیکی به شهرداری مناطق ارسال می‌شود و مالکان نیازی به مراجعه‌ی حضوری به اداره کل استاندارد ندارند.

وی یادآور شد: از ابتدای امسال تاکنون ۱۴۶۰ بازرسی فنی از ساختمان‌های دارای آسانسور در کرمانشاه انجام شده و ۵۸۴ تاییدیه ایمنی استاندارد هم صادر شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پتروشیمی اسلام آبادغرب کلنگ زنی شد