به گزارش خبرنگار مهر، عزت‌الله فرشادفر که چندین روز پیش به دلیل بیماری قبلی و سپس ابتلاء به بیماری کرونا در بیمارستان بستری بود، شامگاه دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در سن ۶۴ سالگی درگذشت. فرشادفر ریاست دانشگاه رازی کرمانشاه از سال ۱۳۸۲ لغایت ۱۳۸۶ را عهده دار بوده و نخستین رئیس مرکز صدا و […]

به گزارش خبرنگار مهر، عزت‌الله فرشادفر که چندین روز پیش به دلیل بیماری قبلی و سپس ابتلاء به بیماری کرونا در بیمارستان بستری بود، شامگاه دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در سن ۶۴ سالگی درگذشت.

فرشادفر ریاست دانشگاه رازی کرمانشاه از سال ۱۳۸۲ لغایت ۱۳۸۶ را عهده دار بوده و نخستین رئیس مرکز صدا و سیمای مرکز استان کرمانشاه پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران را در کارنامه کاری خود دارد.

وی در گذشته رئیس بسیج اساتید استان کرمانشاه و مدیرمسئول هفته نامه مرصاد بوده و در زمینه علمی افتخارات بسیاری را کسب کرده است.

از جمله افتخارات علمی فرشادفر می‌توان به بیش از ۲۰ تألیف دانشگاهی و استاد تمامی گروه آموزشی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی و عضویت در هیأت امنای دانشگاه‌های صنعتی و رازی کرمانشاه اشاره کرد.

گفتنی است، فرشادفر خدمات بسیار ارزنده‌ای در راستای توسعه دانشگاه رازی کرمانشاه به عنوان دانشگاه مادر این استان انجام داده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آغاز ثبت نام اینترنتی کتب درسی از امروز درکرمانشاه