شرایط در سه سال اخیر و بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ به بدترین شکل ممکن برای ساموئل امتیتی پیش رفته و او اغلب بازی های بارسلونا و تیم ملی فرانسه را به علت مصدومیت از دست داده است. نشریه موندو دیپورتیوو امروز در گزارشی مدعی شد جدایی این مدافع فرانسوی از بارسلونا قطعی شده و […]

 شرایط در سه سال اخیر و بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ به بدترین شکل ممکن برای ساموئل امتیتی پیش رفته و او اغلب بازی های بارسلونا و تیم ملی فرانسه را به علت مصدومیت از دست داده است. نشریه موندو دیپورتیوو امروز در گزارشی مدعی شد جدایی این مدافع فرانسوی از بارسلونا قطعی شده و اخباری در مورد احتمال انتقال او به لیگ برتر و باشگاه لیورپول منتشر شده است.

 

در واقع مدیر برنامه ساموئل امتیتی با لیورپول تماس گرفته و آمادگی موکل خود برای انتقال به این باشگاه را اعلام کرده است. قرارداد این بازیکن در سال ۲۰۲۳ با بارسلونا تمام می شود و باشگاه اسپانیایی حتی با رقم شش میلیون پوند هم حاضر به فروش ساموئل امتیتی شده است. مصدومیت بازیکنانی چون جو گومز و ویرژیل فن دایک در فصل جاری مشکلات زیادی برای لیورپول در خط دفاعی ایجاد کرد و آنها قطعا در فصل تابستان حداقل یک مداقع جدید جذب خواهند کرد. چند هفته پیش شایعه شد که زنیت سن پترزبورگ نیز خواهان اومتیتی است، اما این مدافع نمی خواهد به لیگ های درجه دو برود و به همین دلیل علت فعلا تمام گزینه های احتمالی برای فصل آینده ارزیابی می کند.

به هر ترتیب ساموئل امتیتی ​​پس از ظهور رونالد آرائوخو و مینگوئزا در تیم اصلی و همچنین خرید احتمالی اریک گارسیا از منچسترسیتی، کار دشواری برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی بارسلونا برای فصل بعد دارد و جدایی احتمالا بهترین راه حل برای او خواهد بود.

 

 

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف پارچه قاچاق در روانسر