به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، کوروش محمودیان فرماندار گیلانغرب گفت : دستگاه یونیت دندانپزشکی با متعلقات کامل آن شامل اتوکلاو، رادیولوژی، دستگاه‌های جرم گیری که تجهیزات روز دنیا است در این مرکز نصب شد. او گفت : ارزش تجهیزات خریداری شده حدود چهار میلیارد ریال با ارز دولتی است که توسط […]

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، کوروش محمودیان فرماندار گیلانغرب گفت : دستگاه یونیت دندانپزشکی با متعلقات کامل آن شامل اتوکلاو، رادیولوژی، دستگاه‌های جرم گیری که تجهیزات روز دنیا است در این مرکز نصب شد.

او گفت : ارزش تجهیزات خریداری شده حدود چهار میلیارد ریال با ارز دولتی است که توسط خانواده خیر کرمانشاهی زنده یاد «کریم خان مظفری کاکاوندی» و با همکاری «پری داودیان» خیر گیلانغربی خریداری و نصب شده است.

مسعود قلعه سفیدی معاون مشارکت‌های دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: این موسسه با هدف حمایت از بیماران نیازمند و تامین هزینه‌های درمانی اقشار آسیب پذیر در ۲ بخش بهداشت و درمان و بخش خصوصی ایجاد شده که علاوه بر کمک به تامین هزینه‌های درمانی بیماران نیازمند درخصوص کمک به تجهیزات بیمارستان و هزینه‌های عمرانی نیز نقش آفرینی می‌کند .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
روز طبیعت در کرمانشاه و به ویژه مناطق مرزی غبارآلود خواهدبود