ابراهیم شکیبا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: در هفته گذشته از طریق تماس تلفنی افراد ۸۰ ساله به بالا برای دریافت واکسن کرونا به مراکز منتخب تزریق واکسن فراخوانده شده‌اند. وی عنوان کرد: با توجه به عدم پاسخگویی برخی تلفن‌ها و یا اشتباه بودن شماره‌ها، متأسفانه ارتباط با تعدادی از این […]

ابراهیم شکیبا در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: در هفته گذشته از طریق تماس تلفنی افراد ۸۰ ساله به بالا برای دریافت واکسن کرونا به مراکز منتخب تزریق واکسن فراخوانده شده‌اند.

وی عنوان کرد: با توجه به عدم پاسخگویی برخی تلفن‌ها و یا اشتباه بودن شماره‌ها، متأسفانه ارتباط با تعدادی از این افراد تاکنون مقدور نبوده است.

شکیبا گفت: افراد ۸۰ ساله به بالا یعنی متولدین روز هفتم اردیبهشت ۱۳۲۰ به قبل تا روز دوشنبه هفته جاری فرصت دارند تا به مراکز منتخب واکسیناسیون مراجعه کنند تا واکسن برای آنان تزریق شود.

وی افزود: این مراکز در شهر کرمانشاه مراکز بهداشتی، درمانی گلستان، حافظیه، دولت‌آباد، سینا، رشیدی، شهید مطهری، سجادیه، دلگشا، حاج منصوبی، فرهنگیان فاز دو، ظفر، نیکروش، وحدت، پردیس و شهید سوری است.

رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه عنوان کرد: این افراد در شهرستان‌ها می‌توانند به مراکز منتخب اعلام شده در همان شهرستان مراجعه کنند.

انتهای پیام/۸۳۲/ح

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حدود ۴۰۰۰ موتورسیکلت رسوبی در پارکینگ‌های کرمانشاه باقیمانده است