آخرین اخبار

حادثه در باغ ویلای نیاوران + جزییات

دی ۳۰, ۱۳۹۹

پیدا شدن جسد سوخته سرایدار جوان در خانه باغی در منطقه نیاوران راز یک آتش سوزی مرگبار را فاش کرد.

 چند روز قبل زن میانسالی در تماس با پلیس از پیدا شدن جسد سوخته پسر جوانش در خانه ویلایی خبر داد و تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حضور پیدا کردند.

ماموران با حضور در خانه ویلایی با جسد سوخته پسر جوان که سرایدار یک خانه ویلایی است روبرو شدند و همین کافی بود تا بازپرس حبیب الله صادقی از شعبه ۴ دادسرای امور جنایی تهران برای بررسی موضوع در محل حضور پیدا کند.

 

به گزارش فرتاک نیوز، کارآگاهان در گام نخست مادر سرایدار جوان را مورد تحقیق قرار دادند که مادر این پسر به ماموران گفت: پسرم سرایدار این خانه باغ است و چند روزی بود که به او بی خبر بودم و وقتی به موبایلش زنگ زدم جوابی نشنیدم و نگرانش شدم به همین خاطر به خانه باغ آمدم و با جسد سوخته پسرم روبرو شدم.

کارآگاهان در تحقیقات میدانی احتمال دادند که این جوان در یک انتقام و کینه به قتل رسیده باشد اما تحقیقات میدانی نشان از آن داشت که پسر جوان با کسی اختلاف نداشته و محل آتش سوزی نیز به خانه باغ های دیگر دور بوده و کسی متوجه آتش سوزی نشده است.

در ادامه مشخص شد که بخاری روی پسر جوان افتاده و دچار آتش سوزی شده است.

بنا بر این گزارش، بازپرس صادقی دستور داد تا جسد پسر جوان برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شود و تجسس های تکمیلی در این پرونده ادامه دارد

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دبیر ستاد انتخابات استان: 1754 روستای کرمانشاه شرایط برگزاریانتخابات را دارند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×