کریم بنزما از نوامبر سال ۲۰۱۵ به دلیل پرونده اخاذی از هم تیمی سابق خود یعنی متئو والبوئنا، از تیم ملی فرانسه دور بوده است. ستاره رئال مادرید هرگونه اتهام درباره این قضیه را رد کرده و حتی طی روزهای اخیر میشل مولین، یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال فرانسه نیز اعلام کرد که در […]

کریم بنزما از نوامبر سال ۲۰۱۵ به دلیل پرونده اخاذی از هم تیمی سابق خود یعنی متئو والبوئنا، از تیم ملی فرانسه دور بوده است. ستاره رئال مادرید هرگونه اتهام درباره این قضیه را رد کرده و حتی طی روزهای اخیر میشل مولین، یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال فرانسه نیز اعلام کرد که در صورت برنده شدن در انتخابات اولویت خود را بازگشت کریم بنزما به تیم ملی قرار خواهد داد.

با این حال به نظر می‌رسد که صحبت‌های این نامزد انتخاباتی خیلی به مذاق دیدیه دشان خوش نیامده است. او در این باره گفت: ” صادقانه بگویم این خیلی جدی نیست. در واقع کسانی هستند که دوست دارند سر و صدا به پا کنند. من اظهارات او را در روزنامه خواندم و به او پاسخ خواهم داد حتی اگر بدانم با این کار تنها به تغذیه شدن رسانه‌ها کمک کرده ام.

این آقا باید برای پست مربیگری اقدام می‌کرد. از آنجا که او ظاهرا دیپلم مربیگری دارد فکر می کنم که ممکن است فرصتی برای جانشینی من داشته باشد.”

دشان در ادامه تاکید کرد که تیم ملی فرانسه بدون کریم بنزما نمایش درخشانی در خط حمله خود داشته است. او در ادامه گفت: ” به آمار خط حمله ما نگاه کنید. به ندرت و شاید هرگز خط حمله ای با این تاثیر گذاری داشته‌ایم. این یک واقعیت است حتی اگر کم در مورد آن صحبت شود.”

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شوک بزرگ به پرسپولیس ؛ پنجره نقل و انتقالات دوباره بسته شد + سند