به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علمادر دیدار با طلاب مبلغ جهادی که در ایام محرم و فاطیمه در شهرستان دالاهو حضور داشتند، اظهار داشت: تمام حرکات، سخنان و برنامه‌های ما اگر در مسیر حق و برای رضای خدا باشد باقی می‌ماند. وی گفت: ما موظف به ادای تکلیف هستیم، زیرا اصل رسالت […]

 به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیت‌الله مصطفی علمادر دیدار با طلاب مبلغ جهادی که در ایام محرم و فاطیمه در شهرستان دالاهو حضور داشتند، اظهار داشت: تمام حرکات، سخنان و برنامه‌های ما اگر در مسیر حق و برای رضای خدا باشد باقی می‌ماند.

وی گفت: ما موظف به ادای تکلیف هستیم، زیرا اصل رسالت انبیای الهی ادای تکلیف بوده و در ادای همین تکلیف الهی است که می‌توانیم با استفاده از عناصر تکریم و محبت مبانی انقلاب و اسلام را بین جوانان استان و به‌ خصوص مردم نجیب شهرستان دالاهو پیش ببریم.

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: باید مبلغان دینی از عنصر محبت به شکل مطلوب برای فعالیت‌های دینی و تبلیغی استفاده کنند.

وی با اشاره به نجابت و پاکی طایفه اهل حق استان، تاکید کرد: بحمدالله این افراد مقدسات و اعتقادات را قبول داشته و برای شعائر مذهبی احترام قائل هستند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تفاهم‌نامه 60 میلیاردتومانی همکاری کمیته امداد و بسیجسازندگی در کرمانشاه امضا شد