به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه باصدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نماز عبادی، سیاسی و الهی عید سعید فطر، پنجشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه رأس ساعت ۸ صبح به امامت حضرت آیت‌الله علما نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در مقابل مسجد جامع کرمانشاه اقامه خواهد شد. […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه باصدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: نماز عبادی، سیاسی و الهی عید سعید فطر، پنجشنبه بیست و سوم اردیبهشت ماه رأس ساعت ۸ صبح به امامت حضرت آیت‌الله علما نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در مقابل مسجد جامع کرمانشاه اقامه خواهد شد.

در این اطلاعیه از عموم مردم مؤمن و روزه‌دار کرمانشاه درخواست شده است جهت حفظ سلامت خود و دیگر نمازگزاران با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی و با همراه داشتن ماسک، مهر نماز و زیرانداز در این مراسم معنوی شرکت کنند.

گفتنی است، ناوگان اتوبوسرانی کرمانشاه و حومه و سازمان تاکسیرانی کرمانشاه از ساعت ۶ صبح آماده سرویس‌دهی وانتقال نمازگزاران از شهرک‌ها و مناطق مختلف شهر کرمانشاه به محل اقامه نماز و بلعکس هستند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هشدار پلیس فتا در خصوص کلاهبرداری به بهانه جشننیکوکاری