به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد سرقت قطعات خودرو در نقاط مختلف شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی ادامه داد: در همین راستا ماموران کلانتری ۱۷ بعثت که بیشترین سرقت‌ها در حوزه استحفاظی آن‌ها رخ […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از وقوع چند مورد سرقت قطعات خودرو در نقاط مختلف شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا ماموران کلانتری ۱۷ بعثت که بیشترین سرقت‌ها در حوزه استحفاظی آن‌ها رخ داده بود با افزایش گشت‌های هدفمند موفق به شناسایی و دستگیری یک سارق حین سرقت قطعات یک دستگاه خودرو شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب ۳۰ فقره سرقت قطعات خودرو در شهر کرمانشاه اعتراف و برای صدور حکم لازم تحویل مراجع قضائی شد.

جاویدان در پایان مبارزه با پدیده سرقت را جزو اولویت‌های اول پلیس کرمانشاه برشمرد و گفت: آمار دستگیری سارقان در ۱۰ ماه سپری شده از سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد داشته است.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
چالش جدی بر سر راه عزیزی خادم/ بازگشت راهیان کرمانشاه به لیگ یک با حکم دادگاه