ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری دو آدم ربا خبر داد که پس از ربودن شخصی در شهر رشت واقع در استان گیلان، او را به شهرستان سرپل ذهاب منتقل کرده بودند. سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از اطلاع پلیس کرمانشاه از وقوع یک مورد آدم ربایی در شهرستان رشت به علت […]

ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری دو آدم ربا خبر داد که پس از ربودن شخصی در شهر رشت واقع در استان گیلان، او را به شهرستان سرپل ذهاب منتقل کرده بودند.

سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از اطلاع پلیس کرمانشاه از وقوع یک مورد آدم ربایی در شهرستان رشت به علت اختلافات مالی و انتقال فرد گروگان به حوزه استحفاظی استان کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: کاراگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه آدم رباها در شهرستان سرپل ذهاب شده و پس از هماهنگی با مقام قضایی عازم محل شدند.

جاویدان تصریح کرد: کارآگاهان ابتدا موفق به کشف خودروی سمند یکی از افراد گروگانگیر شده و در ادامه صاحب آن را نیز در شهر سرپل ذهاب دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی کرمانشاه خاطرنشان کرد: ماموران پلیس آگاهی در ادامه مخفیگاه دومین آدم ربا را در کوه های دهستان قلعه شاهین شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه نسبت به دستگیری وی و همچنین آزادسازی فرد گروگان اقدام کردند.

وی از معرفی افراد آدم ربا به دستگاه قضایی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
«تاکستان گردی» ابتکاری ویژه برای خلق ثروت در پاوه / سابقحسینی*