ایسنا/کرمانشاه فیلمبرداری فیلم “تب پنهان” ساخته قدرت الله پورحاتمی در کرمانشاه به پایان رسید.  پورحاتمی کارگردان این فیلم در گفت و گو با ایسنا گفت: با اتمام فیلمبرداری، هم اکنون در حال تدوین فیلم هستیم که تا حدود یک ماه دیگر به پایان می رسد. وی با بیان اینکه “تب پنهان” به موضوع کرونا اشاره […]

ایسنا/کرمانشاه فیلمبرداری فیلم “تب پنهان” ساخته قدرت الله پورحاتمی در کرمانشاه به پایان رسید.

 پورحاتمی کارگردان این فیلم در گفت و گو با ایسنا گفت: با اتمام فیلمبرداری، هم اکنون در حال تدوین فیلم هستیم که تا حدود یک ماه دیگر به پایان می رسد.

وی با بیان اینکه “تب پنهان” به موضوع کرونا اشاره دارد، گفت: در این فیلم خانواده‌ای قصد زیارت حرم امام رضا(ع) را دارند که با آمدن کرونا امکان زیارت برای آنها فراهم نمی شود و این خانواده در نهایت هزینه زیارت خود را صرف راه اندازی یک کارگاه کوچک تولید ماسک می کنند.

پورحاتمی که نویسندگی این اثر را هم برعهده دارد، گفت: بازنویسی فیلمنامه توسط سمیه فرزامی انجام شده و تهیه کننده این اثر “آرزو حیدری” است.

این کارگردان کرمانشاهی با اشاره به بومی بودن تمام بازیگران فیلم، گفت: در این اثر فرهاد مرادی، فرهاد سنبلی، محسن باقری، مهرشاد جمشیدی، محمدرضا حیدریان، پرستو میرزایی، ثریا رهبری، اسما کاکایی، روژین غلامی، بنفشه غلامی و رها نصرتی ایفای نقش می‌کنند.

پورحاتمی از پخش این فیلم از شبکه های سراسری خبر داد و افزود: این اثر همچنین برای حضور در جشنواره فیلم رضوی آماده می شود.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رییس جمهور پنجشنبه به کرمانشاه سفر می‌کند