ایسنا/کرمانشاه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه سال آخر دولت سال برداشت محصول است، اظهار کرد: فرمانداران بدانند وقت زیادی برای اتمام پروژه‌ها باقی نمانده و باید اولویت برنامه‌ها پایان بخشی و جمع بندی مناسب و موثر کارهای عمرانی باشد. حسین خوش اقبال در نشست فرمانداران با معاون عمرانی استانداری اظهار […]

ایسنا/کرمانشاه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه سال آخر دولت سال برداشت محصول است، اظهار کرد: فرمانداران بدانند وقت زیادی برای اتمام پروژه‌ها باقی نمانده و باید اولویت برنامه‌ها پایان بخشی و جمع بندی مناسب و موثر کارهای عمرانی باشد.

حسین خوش اقبال در نشست فرمانداران با معاون عمرانی استانداری اظهار داشت: کاری به دل می نشیند و مقبول می افتد که رضایت و احساس خشنودی مردم را در پی داشته باشد و پروژه‌ها مادامی که پیوست اجتماعی و رسانه ای نداشته باشند، برای مردم ملموس نخواهند بود.

وی با بیان اینکه مردم در پایان عملکرد دولت را قضاوت خواهند کرد یاد آور شد: در این ماه‌ها تمام تمرکز و تلاش مدیران باید اتمام پروژه‌های با پیشرفت بالا باشد.

خوش اقبال با بیان اینکه پروژه های عمرانی و زیرساختی فراوانی  طی هفت سال گذشته در استان کلنگ زنی و افتتاح شده تاکید کرد: مدیران و فرمانداران با بیان هنرمندانه، خدمات دولت را در اولویت اطلاع رسانی ها داشته باشند.

معاون استانداری کرمانشاه گفت :روند تکمیل برخی پروژه ها نیاز به پیگیری و دوندگی دارد، لذا باید توجه داشته باشیم که مبادا کار به واسطه روزمرگی ناتمام بماند.

وی با اشاره به در دست احداث بودن ساختمان برخی فرمانداری ها و بخشداری ها در استان تصریح کرد: ساختمان فرمانداری آبروی حاکمیت است و ضرورت دارد کار احداث و تکمیل ساختمان فرمانداری ها هر چه زودتر به اتمام برسد.

وی تاکید کرد: ما در قبال عملکردمان به مردم متعهد هستیم و باید پاسخگو باشیم. اگر امروز و در ماه های آخر جمع بندی کار و مستندسازی اقدامات را نداشته باشیم، دستمان خالی خواهد بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
"خون صلح" آرامش را به دو طایفه در کرمانشاه بازگرداند

انتهای پیام