به گزارش خبرنگار مهر، حسین خوش اقبال بعد از ظهر امروز در نشست فرمانداران با معاون عمرانی استانداری کرمانشاه اظهار کرد: کاری به دل می‌نشیند و مقبول می‌افتد که رضایت و احساس خشنودی مردم را در پی داشته باشد از این رو پروژه‌ها مادامی که پیوست اجتماعی و رسانه‌ای نداشته باشند برای مردم ملموس نخواهند […]

به گزارش خبرنگار مهر، حسین خوش اقبال بعد از ظهر امروز در نشست فرمانداران با معاون عمرانی استانداری کرمانشاه اظهار کرد: کاری به دل می‌نشیند و مقبول می‌افتد که رضایت و احساس خشنودی مردم را در پی داشته باشد از این رو پروژه‌ها مادامی که پیوست اجتماعی و رسانه‌ای نداشته باشند برای مردم ملموس نخواهند بود.

وی با بیان اینکه مردم در پایان عملکرد دولت را قضاوت خواهند کرد افزود: گزارش اقدامات و پروژه‌ها رویکرد پایانی به دولت را مطلوب می‌کند لذا در این ماه‌ها تمام تمرکز و تلاش مدیران باید اتمام پروژه‌های با پیشرفت بالا باشد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه تصریح کرد: روند تکمیل برخی پروژه‌ها نیاز به پیگیری و دوندگی دارد و توجه داشته باشیم که مبادا کار به واسطه روزمرگی و گذران وقت ناتمام بماند.

خوش اقبال با اشاره به در دست احداث بودن ساختمان برخی فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها در استان کرمانشاه، گفت: ساختمان فرمانداری آبروی حاکمیت است و ضرورت دارد که کار احداث و تکمیل ساختمان فرمانداری‌ها هر چه زودتر به اتمام برسد. منابع عمرانی تقلیل یافته اما این کیفیت اولویت بندی ها است که موفقیت ما را تضمین می‌کند.

وی با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی و زیرساختی فراوانی طی هفت سال گذشته در استان کلنگ زنی و افتتاح شده است، تاکید کرد: مدیران و فرمانداران بیان هنرمندانه خدمات دولت را در اولویت اطلاع رسانی‌ها داشته باشند.

معاون استاندار بیان کرد: جلسات هم اندیشی با فرمانداران برای چاره جویی و تشریک مساعی در پیشبرد و جمع بندی هر چه زودتر پروژه‌های عمرانی است و خروجی این جلسات باید انگیزه بیشتر برای اتمام پروژه‌ها باشد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
گره گشایی از مشکلات اقتصادی دراولویت برنامه های مسئولانباشد

وی تاکید کرد: ما در قبال عملکردمان به مردم متعهد هستیم و باید پاسخگو باشیم و اگر امروز و در ماه‌های آخر جمع بندی کار و مستندسازی اقدامات را نداشته باشیم فردا دستمان خالی خواهد بود.