محسن رخصی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در سال جاری ۲۰۳ میلیارد تومان اعتبار به منظور ارائه خدمات به خانوارهای مددجو کرمانشاهی اختصاص داده شده است. وی با بیان اینکه بیش از ۸۲ میلیارد تومان از اعتبارات به مناطق محروم استان کرمانشاه تخصیص داده شده است، افزود: در این […]

محسن رخصی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در سال جاری ۲۰۳ میلیارد تومان اعتبار به منظور ارائه خدمات به خانوارهای مددجو کرمانشاهی اختصاص داده شده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۸۲ میلیارد تومان از اعتبارات به مناطق محروم استان کرمانشاه تخصیص داده شده است، افزود: در این مدت ۱۴۳ هزار و ۳۹۱ مددجو در استان کرمانشاه از خدمات حمایتی، مسکن و اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) بهره مند شده‌اند.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه با اشاره به بهره‌مندی حدود ۱۴ هزار مددجو از خدمات حمایتی، مسکن و اشتغال در مناطق محروم استان تصریح کرد: بخشی از اعتبارات اختصاصی در سال جاری به صورت وام و بخشی نیز به صورت بلاعوض از محل کمک‌های خیران و منابع داخلی در اختیار مددجویان تحت حمایت قرار گرفته است.

گفتنی است، خدمات حمایتی، مسکن و اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) شامل فعالیت‌های بهسازی، ساخت و تعمیر منازل مسکونی، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، وام اشتغال، کمک‌های موردی، تأمین لوازم ضروری زندگی، ارتقا شاخص‌های بهداشتی، کمک به ازدواج جوانان، خدمات ویژه به سالمندان، خدمات ویژه درمانی، تأمین تجهیزات درمان بیماران صعب‌العلاج، رفع سو تغذیه کودکان و مادران باردار یا شیرده می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خلاصه بازی گل گهر سیرجان 1 - صنعت نفت آبادان 0 + فیلم