فرزین معتمدی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آئین افتتاح بانک امانات تجهیزات پزشکی اظهار کرد: این مراسم صبح امروز با حضور رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر کشور و استاندار کرمانشاه برگزار شد. وی افزود: از محل اعتبار کمک‌های خیرین دستگاه‌های اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن به همراه تعدادی […]

فرزین معتمدی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آئین افتتاح بانک امانات تجهیزات پزشکی اظهار کرد: این مراسم صبح امروز با حضور رئیس سازمان داوطلبان هلال احمر کشور و استاندار کرمانشاه برگزار شد.

وی افزود: از محل اعتبار کمک‌های خیرین دستگاه‌های اکسیژن ساز و کپسول اکسیژن به همراه تعدادی ویلچر و تخت با ارزشی بیش از ۸۰۰ میلیون تومان خریداری شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با بیان اینکه این اقلام به تمام شهرستان‌های استان تخصیص پیدا می‌کند، گفت: بیماران نیازمند به این اقلام می‌توانند با مراجعه به شعب جمعیت هلال احمر هر شهرستان با ارائه مدارک و مستندات خود وسیله مربوطه را به صورت امانی دریافت کنند.

وی با بیان اینکه تحویل اقلام مورد نیاز به بیماران یک الی ۲ هفته طول می‌کشد، ادامه داد: خیرین می‌توانند ویلچر، دستگاه اکسیژن ساز، کپسول اکسیژن و تخت را خریداری کرده و جهت کمک به نیازمندان به جمعیت هلال احمر و بانک امانات تجهیزات پزشکی اهدا کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
لباس سفید و نازک نیکی کریمی +عکس