به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  سرهنگ منصور محمدی فرمانده انتظامی گیلانغرب گفت: ماموران ایستگاه بازرسی گورسفید حین کنترل خودرو‌های عبوری به ۲ دستگاه کامیون مشکوک و برای بازرسی آن را متوقف کردند. او ادامه داد: در بازرسی‌های صورت گرفته ۶۰ راس دام قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون […]

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  سرهنگ منصور محمدی فرمانده انتظامی گیلانغرب گفت: ماموران ایستگاه بازرسی گورسفید حین کنترل خودرو‌های عبوری به ۲ دستگاه کامیون مشکوک و برای بازرسی آن را متوقف کردند.

او ادامه داد: در بازرسی‌های صورت گرفته ۶۰ راس دام قاچاق به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال دام قاچاق کشف شد.

سرهنگ محمدی در پایان از دستگیری ۲ نفر در این رابطه و معرفی آن‌ها به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

کشف محموله‌های قاچاق چوب

 

فرماندهان انتظامی شهرستان‌های گیلانغرب و سنقر و کلیایی از کشف محموله‌های قاچاق چوب در این شهرستان‌ها خبر دادند.

سرهنگ منصور محمدی فرمانده انتظامی شهرستان گیلانغرب با اعلام اینکه ماموران درختانی که به تاراج می‌روندایست بازرسی گورسفید گیلانغرب حین کنترل خودرو‌های عبوری به ۲ دستگاه کامیون مشکوک و جهت بازرسی آن‌ها را متوقف کردند گفت: در بازرسی‌های انجام گرفته ۲۰ تن چوب قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن به ۱۵۰ میلیون ریال می‌رسید، کشف شد.

سرهنگ محمدی در پایان از دستگیری ۲ نفر در این راستا و معرفی آن‌ها به دستگاه قضائی جهت صدور احکام لازم خبر داد.

همچنین، سرهنگ “غضبان احمدی فرد” فرمانده انتظامی سنقروکلیایی  گفت: در این شهرستان حین کنترل خودرو‌های عبوری به یک دستگاه کامیون مشکوک شدیم و در بازرسی از این کامیون مقدار ۱۰ تن چوب قاچاق که طبق نظر کارشناسان، ارزش آن به حدود ۵۰۰ میلیون ریال می‌رسید کشف شد.

سرهنگ احمدی فرد در پایان از دستگیری یک نفر در این رابطه و معرفی به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آلودگی رودخانه قره‌سو از فاضلاب خانگی و پسآب صنعتی نشأتمی‌گیرد

دستگیری سارق قطعات خودرو

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری سارق قطعات خودرو با ۳۰ فقره سرقت در کرمانشاه خبر داد.

سردار علی اکبر جاویدان اظهار کرد: پس از وقوع چند مورد سرقت قطعات خودرو در نقاط مختلف شهر کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

او با اشاره به ورود مأموران کلانتری ۱۷ بعثت که بیشترین سرقت‌ها در حوزه استحفاظی آن‌ها رخ داده بود، افزود: مأموران با افزایش گشت‌های هدفمند موفق به شناسایی و دستگیری یک سارق حین سرقت قطعات یک دستگاه خودرو شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه بیان کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب ۳۰ فقره سرقت قطعات خودرو در شهر کرمانشاه اعتراف و برای صدور حکم لازم به مراجع قضائی تحویل داده شد.

گفتنی است، آمار دستگیری سارقان در ۱۰ ماه اخیر نسبت به مدت مشابه پارسال  رشد داشته است.

انتهای  پیام/ز