تیم فوتبال استقلال خوزستان روز گذشته در هفته دهم به مصاف خیبر خرم آباد رفت که در نهایت موفق شد خارج از خانه ۱ امتیاز کسب کند تا همچنان در جمع مدعیان قرار بگیرد. شاگردان خلیفه اصل در حالی روز گذشته به مصاف خیبر خرم آباد رفتند که هفته گذشته در خانه برابر قشقایی شیراز […]

تیم فوتبال استقلال خوزستان روز گذشته در هفته دهم به مصاف خیبر خرم آباد رفت که در نهایت موفق شد خارج از خانه ۱ امتیاز کسب کند تا همچنان در جمع مدعیان قرار بگیرد.

شاگردان خلیفه اصل در حالی روز گذشته به مصاف خیبر خرم آباد رفتند که هفته گذشته در خانه برابر قشقایی شیراز تساوی کرده بودند،آبی پوشان در این دیدار همچون هفته های اخیر در کار های دفاعی عملکرد خوبی داشتند اما در حمله زهر کافی را برای باز کردن دروازه‌ی خیبر را نداشتند تا همچنان در کسب پیروزی ناکام بمانند.

استقلال خوزستان که در این فصل سعی دارد دوباره به لیگ برتر برگردد تا به اینجا عملکرد قابل قبول اما پر فراز و نشیبی از خود به جای گذاشته است و شاید اگر در ادامه هم روند نتیجه گیری های این تیم به تساوی های پر تعداد ختم شود از هدف خود به دور شوند.

شاکردان خلیفه اصل هم اکنون با کسب ۱۸ امتیاز در رتبه‌ی دوم جدول قرار دارند و هفته آینده هم به مصاف هوادار می‌روند که یکی از دیدار های مهم و حساس به شمار می‌رود.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
احتمال بارش باران در نواحی کوهستانی کرمانشاه در ۲ روزآینده