سفر های تجاری بخش مهمی از شغل هر مدیری است و معمولاً یک تا ۱۰ روز کاری در هر ماه محاسبه می شود. برای کارفرمایان در طیف بالاتری، این بدان معنا است که زمان بیشتری را صرف سفر نسبت به جلسات خود می کنند. به نظر می رسد روزهای پرواز در آسمان پر زرق و […]

سفر های تجاری برای مدیران

سفر های تجاری بخش مهمی از شغل هر مدیری است و معمولاً یک تا ۱۰ روز کاری در هر ماه محاسبه می شود. برای کارفرمایان در طیف بالاتری، این بدان معنا است که زمان بیشتری را صرف سفر نسبت به جلسات خود می کنند. به نظر می رسد روزهای پرواز در آسمان پر زرق و برق برای همیشه از بین رفته است.

صندلی های کوچک تر هستند، فضای پا تنگ تر است و خطوط هوایی هزینه همه چیز را از چمدان گرفته تا میان وعده دریافت می کنند؛ اما این لزوما به این معنا نیست که ما باید خود را به تحمل سفرهای هوایی متقاعد کنیم. در حقیقت، علیرغم مقررات ایمنی، راه های زیادی برای بهبود تجربه سفر وجود دارند.

برای خرید آنلاین ارزان ترین بلیط هواپیما داخلی و خارجی الی گشت روی تصویر زیر کلیک کنید:

خرید بلیط هواپیما

در این مقاله ، ما ۸ نکته را برای داشتن یک پرواز خوب برای مدیران ارائه می دهیم. به یاد داشته باشید که هدف اصلی هر یک از موارد موجود در این لیست این است که برای شما مسافران مفید واقع شوند، اما این نکات همچنین باعث می شوند که کل تجربه در پرواز بسیار راحت تر و کمی دیوانه کننده تر شود. حتی چند راه آسان برای حفظ سلامتی، استراحت و سرگرمی در طول پرواز نیز وجود دارند که همیشه سفرهای شادتری را ایجاد می کنند. با الی گشت همراه باشید.

در سفر های تجاری وزن بار را کوچک و سبک نگه دارید

این روزها اکثر خطوط هوایی بدون در نظر گرفتن وزن، از مسافران برای بارهای چک شده آن ها هزینه می گیرند. این بدان معنا است که همه در حال حاضر سعی می کنند لباس و وسایل خود را برای یک تعطیلات دو هفته ای در یک کیف یا یک کوله پشتی کوچکی جمع کنند که هر دو معمولاً سنگین تر از شخصی است که آن ها را حمل می کند. گول نخورید، مهمانداران روی مسافرانی متمرکز هستند که سعی می کنند وسایل زیادی را به داخل کابین بیاورند و حتی وقتی سعی می کنید سوار شوید، آن ها مجبور به بررسی آن می شوند.

وزن بار در سفر های تجاریبه سادگی به دستورالعمل ها پایبند باشید. یک چمدان کوچک که به اندازه کافی سبک باشد که بتوانید آن را در جایگاه بالای سر خود قرار دهید، خوب است. یک کیف اضافی مانند کیف یا کیف لپ تاپ (اما نه هر دو) نیز مجاز است. این کیف باید زیر صندلی روبروی شما قرار بگیرد و این فضای کافی برای پای شما باقی می گذارد. با این حال، یک راه حیله گری برای دور زدن این هزینه چمدان چک شده وجود دارد. برای اطلاع از چگونگی آن، ادامه مطلب را بخوانید.

وسایل قابل حمل خود را در گیت بررسی کنید

این تنها در صورتی کار می کند که کیف شما قبلاً دارای سایز دستی مورد تاییدی باشد. اگر با چمدان خود به علاوه یک چمدان به گیت برسید و پرواز بسیار پر باشد، غالباً مهمانداران هواپیما از شما می خواهند تا چمدان را بررسی کرده تا فضای خالی در قسمت بار سقفی آزاد شود. از این فرصت استفاده کنید.

آنها کیف شما را برچسب گذاری می کنند، رسیدی به شما می دهند و کیف تا مقصد بررسی می شود، حتی اگر مجبور به تغییر هواپیما در وسط سفر خود باشید. شما فقط کیف پول یا کیف لپ تاپ خود را در کابین می توانید داشته باشید که به هر حال همه چیز مورد نیاز شما را تامین خواهند کرد مانند هدفون و کتاب! احتمالاً متوجه شده اید که این روزها فضا در هواپیماها بسیار عالی است. ما در مورد چگونگی وارد کردن وسایل خود به آن فضا صحبت خواهیم کرد.

قبل از خروج مقررات اخیر را بررسی کنید

مقررات خطوط هوایی همیشه در حال تغییر هستند. یک روز، آوردن بطری شامپوی مسافرتی شما قابل قبول است. اما روز بعد آن را به دلیل حمل بیش از حد مجاز برای مایعات مصادره می کنند. قبلا گذاشتن لپ تاپ ها در جیب پشت صندلی خوب بود، اما اکنون قوانین تغییر کرده اند و در حال حاضر لازم است آن ها را در زیر صندلی یا سطل قرار دهید، در حالی که از آن ها استفاده نمی کنید، درست مانند هر چیز دیگری که با خود حمل می کنید.

مقررات اخیر را بررسی کنیدبا بررسی وب سایت اداره امنیت حمل و نقل و وب سایت شرکت هواپیمایی که برای سفر از آن استفاده می کنید، از سردرد یادگیری خیلی دیر هنگام قوانین جلوگیری کنید. به روزترین مقررات نیز در آن ها وجود خواهند داشت. اطمینان حاصل کنید که آن ها را با همراهان سفر خود نیز به اشتراک بگذارید. این به کاهش حداقل مشکلات نیز کمک می کند.

سفر های تجاری  | هزینه وای فای در پرواز را پرداخت کنید

برای مسافران تجاری و افرادی که دائماً در پرواز هستند، اطلاع از این موضوع که بسیاری از اپراتورها در حال حاضر اینترنت بی سیم پرواز را ارائه می دهند، البته با پرداخت هزینه، آن ها را بسیار هیجان زده خواهد کرد. اما برای کسانی که زمان برایشان پول ساز است، ارزش آن را دارد که در هوای آزاد، مولد و در جریان باشند.

قیمت آن چندان زیاد نیست، به خصوص اگر بتوانید هزینه آن را بپردازید. اینترنت برای استفاده از یک نمونه از خدمات، هزینه بردار خواهد بود. این اتصال به طرز آزاردهنده ای کند نیست. اکنون که ذهن شما مشغول است، بیایید در مورد نحوه حفظ سلامت بدن خود در هنگام پرواز صحبت کنیم.

آب زیادی بنوشید

هوای داخل کابین مرطوب نیست که در نتیجه ممکن است احساس خشکی در بدن خود کنید. لب ها ترک می خورند و مجاری بینی خشک می شوند، پوست احساس کاغذی می کند و احتمال لخته شدن خون حتی در برخی موارد نادر نیز می تواند افزایش یابد. عالی به نظر می رسد، درست است؟ اما خبر خوب این است که همه این موارد را می توان با هیدراته ماندن، صرفاً نوشیدن آب، کاهش داد.

این روند را زود شروع کنید و تا جایی که می توانید در محل گیت فرودگاه به اندازه کافی آب بنوشید، حدود یک ساعت آب بنوشید. حال تقریباً چقدر طول می کشد تا چراغ کمربندتان خاموش شود و به شما این امکان را می دهد تا از دستشویی دیدن کنید؟ سپس خوردن آب آشامیدنی خود را در حدود ۸ اونس (۰.۲ لیتر) هر یک یا دو ساعت در حالی که در هوا هستید ادامه دهید. سعی نکنید قهوه، نوشابه  را نیز جایگزین آب کنید.

سرو آب در کابین هواپیماکافئین آب بدن شما و برعکس آنچه که برای رسیدن به آن تلاش می کنید را کم می کنند. اگر نگران هدر رفتن بطری های پلاستیکی آب یا قیمت خرید آب در فرودگاه هستید، یک بطری قابل استفاده مجدد را از خانه بیاورید. شما نمی توانید آن را در خطوط امنیتی پر کنید، اما می توانید آن را هنگامی که در گیت خود هستید از یک آب سرد کن پر کنید. در حالی که بطری خود را پر می کنید، فراموش نکنید که دستان خود را حداقل ۲۰ ثانیه بشویید تا از شر باکتری ها و ویروس ها خلاص شوید. برای خواندن یک نکته دیگر بدون میکروب به خواندن ادامه دهید.

سفر های تجاری | ضدعفونی کننده دست بیاورید

این بسیار آسان است که بتوانید در حالی که هنوز روی زمین هستید، جایی که آب و صابون به راحتی به دست می آیند، یک ماشین شستشوی هوشیاری باشید. دستشویی موجود در هواپیما هر دو را نیز دارد، بنابراین از آن ها به خوبی استفاده کنید. اما گاهی اوقات، شما روی صندلی کنار پنجره نشسته اید و با یک ساندویچ روی سینی خود و شکمی پر درگیر هستید. صبر کنید. ابتدا کمی ضدعفونی کننده حاوی الکل را در کف دست خود بریزید و آن را به اطراف دستان خود بمالید.

هواپیماها دارای سطوح زیادی هستند که همه آن ها را لمس می کنند مانند دسته سطل زباله، مجلات پرواز، کلیدهای چراغ و سایر کوارد که این لیست همچنان ادامه دارد. یک اقدام پیشگیرانه ساده مانند استفاده از ضدعفونی کننده دست، می تواند حداقل برخی از میکروب های دیگران را از سیستم شما دور نگه دارد. با این حال، سالم ماندن در سفر بیش از کشتن میکروب ها حائز اهمیت است.

میان وعده های سالم با خود بیاورید

با بسته بندی تنقلات سالم خود به جای اتکا به غذاهای فرودگاه و هواپیما، در مقداری از پول خود صرفه جویی کنید. میان وعده های ساده و ارزان می تواند شما را سالم نگه دارند و از افت شدید قند خون در طول یک پرواز طولانی جلوگیری کنند. میان وعده های تردی مانند هویج، کرفس و کراکر گندم کاملا رضایت بخش هستند و برای خوردن روی صندلی شما حداقل سر و صدا را لازم دارند.

سرو میان وعده در هواپیماگرانولا، آجیل و میوه های خشک نیز انتخاب های فوق العاده ای خواهند بود، اما اغلب کالری بیشتری از آنچه فکر می کنید دارند، بنابراین هنگام بسته بندی این اقلام، برچسب ها و اندازه سرو را بررسی کنید. همراه داشتن ساندویچ نیز می تواند خوب باشد، اما مطمئن شوید که از موادی استفاده می کنید که کل سفر دوام می آورند. سس مایونز در پایان یک پرواز بین المللی هرگز ایده خوبی نیست. فقط مطمئن باشید هر چیزی که همراه خود دارید را می توانید به راحتی بخورید، نیازی به یخچال و نیازی به ظروف نخواهند داشت.

سفر های تجاری | قبل از پرواز روی صندلی خود قرار بگیرید

هنگامی که سوار هواپیما می شوید، صندلی خود را پیدا کنید، وسایل حمل خود را در سطل بالای سرتان قرار دهید (اگر آن را به طور رایگان در دروازه چک نکرده اید) و بنشینید. سپس تلفن همراه، آی پاد، دستگاه پخش دی وی دی قابل حمل یا هر وسیله الکترونیکی که همراه دارید را خاموش کنید و با حوصله منتظر اعلام کاپیتان یا خدمه پرواز باشید تا مطمئن شوید دستگاه های الکترونیکی مورد تأیید خود را دوباره روشن کنید. این اعلامیه معمولاً تنها چند دقیقه پس از به پرواز درآمدن هواپیما انجام می شود.

هیچ هواپیمایی نمی تواند بلند شود در حالی که مردم ایستاده یا با تلفن صحبت می کنند و هیچ مهمانداری وقتی قرار است برای پنجمین بار از شما بخواهد تلفن خود را خاموش کنید، با مهربانی به شما نگاه نمی کند. به دلیل مقررات جدید و تعداد افرادی که در کابین به طور مشتاقانه ای در حال حرکت هستند، تنش می تواند برای مسافران و خدمه پرواز تا حد زیادی افزایش یابد. سهم خود را در بلند شدن هواپیما از زمین انجام دهید و این پرواز بهتری برای همه سرنشینان خواهد بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مهر ننگین تکدی‌گری بر پیشانی کلانشهر کرمانشاه؛"بهشت گدایان" عنوانی ناخوشایند برای دیارپهلوانان