جلال عزیزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: با توجه به استعفای رئیس هیأت تیراندازی استان کرمانشاه، در طی چند روز آینده سرپرست مشخص خواهد شد. وی ادامه داد: پس از تعیین سرپرست، در طی سه ماه آینده ثبت‌نام و سپس روند انتخاب رئیس هیأت انجام می‌شود، با روی کار آمدن […]

جلال عزیزی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: با توجه به استعفای رئیس هیأت تیراندازی استان کرمانشاه، در طی چند روز آینده سرپرست مشخص خواهد شد.

وی ادامه داد: پس از تعیین سرپرست، در طی سه ماه آینده ثبت‌نام و سپس روند انتخاب رئیس هیأت انجام می‌شود، با روی کار آمدن رئیس هیأت جدید و تلاش‌های وی سالن‌های تیراندازی استان می‌توانند رونق بگیرند.

معاون اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه افزود: سالن شهید کرم طهماسبی مکانی مناسب است که با مدیریت قوی و همت رییس هیأت می‌تواند فعالیت خود را شروع کند علاوه بر این رییس هیأت می‌تواند با اجاره سالن بخشی از هزینه‌ها را تامین و مدیریت کند.

وی در خصوص کمبودهای سالن تیراندازی شهید کرم طهماسبی، گفت: در حال حاضر این سالن به تجهیزاتی نیاز دارد که رییس هیأت با شروع کار خود می‌تواند با هماهنگی فدراسیون این بودجه را تامین و این سالن را مجهز کند.

عزیزی در رابطه با نقاط ضعف رشته تیراندازی در استان کرمانشاه به تعداد پایین ورزشکاران اشاره کرد و گفت: با توجه به وجود استعدادهایی که در این رشته شاهدیم می‌توانیم پذیرای ورزشکاران بیشتری باشیم، از موارد دیگر هزینه بالا و کمبود تجهیزات است که با روی کار آمدن رئیس هیأت جدید می‌توان به آینده این رشته امیدوار بود.

وی در خصوص نقاط قوت رشته تیراندازی در استان، گفت: استعدادهای برتری در استان وجود دارد چنانکه در ماه گذشته ورزشکار در قهرمانی جهان داشتیم و علاوه بر این مورد استان کرمانشاه مجهز به دو سالن تیر اندازی است و همچنین تاکید اسلام بر این رشته را شاهدیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۴۰۰۰ نیروی پلیس امنیت مردم در تعطیلات نوروز را تامینمی‌کنند

عزیزی در پایان با بیان داشتن ظرفیت در این رشته، گفت: امید داریم با تلاش رئیس جدید و هماهنگی‌های لازم با فدراسیون شاهد استعدادیابی و درخشش این رشته ورزشی در استان باشیم، رییس هیأت می‌تواند با اجاره سالن بخشی از هزینه‌ها را تامین و مدیریت کند

انتهای پیام/پ