کیومرث غلامی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد تردد خودروها در شهر کرمانشاه، اظهار داشت: این روزها با افزایش تردد در اکثر معابر هسته مرکزی شهر کرمانشاه روبه رو هستیم و انتظار داریم در دو ماه پایانی سال این میزان ترددها به اوج […]

کیومرث غلامی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، با اشاره به اجرای طرح زوج و فرد تردد خودروها در شهر کرمانشاه، اظهار داشت: این روزها با افزایش تردد در اکثر معابر هسته مرکزی شهر کرمانشاه روبه رو هستیم و انتظار داریم در دو ماه پایانی سال این میزان ترددها به اوج خود برسد.

وی ادامه داد: بنابراین برای روان‌سازی و ساماندهی به وضعیت موجود راهکاری که در ۶ ماهه دوم سال اجرا می‌شود، بحث تردد زوج و فرد تردد وسایل نقلیه است.

معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه افزود: این طرح از ساعت سه بعدازظهر امروز در کرمانشاه که ساعت اوج ترافیک روزانه و تقاضای سفر است، اجرا می‌شود و تا ساعت هشت شب ادامه دارد.

وی با اشاره به محدوده‌های اجرای طرح زوج و فرد تردد خودرو، تصریح کرد: این طرح در سه خیابان اصلی واقع در هسته مرکزی که دارای بیشترین بار ترافیکی هستند اجرا می‌شود؛ طول خیابان مدرس از همان ابتدای میان آزادی به سمت چهاراه مدرس تا سه‌راهی شورا، تقاطع آیت‌الله جلیلی تا سه‌راهی لشکر و از تقاطع کارگر یک تا میدان فاطمیه خیابان‌های مشمول طرح زوج و فرد هستند.

غلامی در پایان از شهروندان دیگر شهرستان‌های استان خواست، که سفر خود به کرمانشاه برای عزیمت به هسته مرکزی شهر را با توجه به این محدودیت‌ها عدد پلاک سمت راست وسیله نقلیه خود برنامه‌ریزی کنند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
باشگاه‌های ورزشی شهرهای نارنجی کرمانشاه باز است