فریبرز کرمی شامگاه امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارش برف و باران در سطح استان اظهار کرد: هم اکنون بارش برف در اورامانات، خسروآباد، شهرستان‌های سنقر و کلیایی، روانسر و مناطقی میان گیلانغرب و دالاهو، اسلام آبادغرب و سرمیل مشاهده می‌شود. وی با بیان اینکه در سایر نقاط استان کرمانشاه بارش […]

فریبرز کرمی شامگاه امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارش برف و باران در سطح استان اظهار کرد: هم اکنون بارش برف در اورامانات، خسروآباد، شهرستان‌های سنقر و کلیایی، روانسر و مناطقی میان گیلانغرب و دالاهو، اسلام آبادغرب و سرمیل مشاهده می‌شود.

وی با بیان اینکه در سایر نقاط استان کرمانشاه بارش باران وجود دارد، افزود: تمامی اکیپ‌های راهداری با ۵۰۰ نفر نیرو در سطح استان در حال گشت‌زنی بوده و تمام جاده‌ها و محورهای مواصلاتی باز است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: ذخایر مناسبی از شن و نمک در راهدارخانه‌ها وجود داشته و عملیات نمک‌پاشی به صورت مستمر در حال انجام است.

گفتنی است، که هم اکنون اکیپ‌های راهداری در گردنه‌های برف‌گیر استان در آماده‌باش هستند و در صورت انسداد راه‌های مواصلاتی به سرعت رفع انسداد می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اجرای طرح جامع مرز رسمی پرویزخان ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکیدارد