آخرین اخبار

طرح شهید سلیمانی مانع از گسترش بیماری کرونا در دالاهو شده است

بهمن ۲, ۱۳۹۹

کرم محمدی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای ممنوعیت‌های طرح شهید سلیمانی در شهرستان دالاهو به صورت همزمان با سراسر کشور اظهار کرد: با وجود شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور، اجرای طرح شهید سلیمانی توانست از گستردگی این ویروس و به تبع تعداد فوتی و بستری‌های این بیماری در شهرستان دالاهو و کشور بکاهد.

وی افزود: اهداف ممنوعیت‌های کرونایی طرح شهید سلیمانی کاهش ۳۰ درصدی بستری‌های این بیماری و کاهش قابل توجه بیماری‌ها بوده که با توجه به شرایط کنونی شهرستان دالاهو هم اکنون این طرح به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کرده است.

فرماندار شهرستان دالاهو گفت: حضور کامل مجموعه بهداشت و درمان، بسیج، هلال احمر و شهرداری در اجرای طرح ممنوعیت‌های کرونایی شهید سلیمانی در شهرستان مشهود بوده که موجب کاهش آمار مربوط به بیماری کرونا شده است.

وی با اشاره به همکاری خوب مردم ادامه داد: رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در شهرستان نهادینه شده و بازگشایی مدارس و مشاغل نسبتاً پر خطر که در ماه‌های اخیر بسته بودند مطابق دستورات ابلاغی از ستاد استانی مقابله با کرونا انجام می‌شود.

محمدی تصریح کرد: در صورت عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فراموش کردن شیوع بیماری کرونا در شهرستان احتمال بالا رفتن آمار مبتلایان، بستری و فوتی‌های ابتلاء قطعی به کرونا بالا است.

فرماندار شهرستان دالاهو با اشاره به توزیع بسته‌های معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی بیان کرد: بسیج، کمیته امداد امام خمینی (ره)، بهزیستی و هلال احمر به ترتیب بیشترین توزیع بسته‌های معیشتی در شهرستان را داشته تا مقداری از فشار اقتصادی حاصل از کرونا بر نیازمندان کاهش یابد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۸۹ فوتی جدید کرونا در کشور/۸۰۱۱ بیمار دیگر شناساییشدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×